BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

zhukovsk1y
Новачок
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 18 мар 2015, 15:07
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 10 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение zhukovsk1y » 01 мар 2017, 16:41

Доброго дня форумчани! Хотілось би трішки поділитись враженями про вчорашню присягу (28,02,2017)

Першим пунктом: Було як завжди,всі сходяться перед дверима перед будинком( autoritate nationala pentru cetatenie)
Вони було розпочали десь о пів 8 ранку,Спочату вийшов двуметровий охоронець і розповідав щоб був порядок і все інше (не будемо на цому зосереджувати увагу) Далі .низенький охоронець з світлим волосям ,трішки повненький,почав зачитувати прізвища,кричав дуже гучно,але деякі фамілії було не виразно чути,але думаю якщо б прозвучала ваша фамілія,ви би зрозуміли,так як я свою почув одразу . Було два заходи ,я якраз попав в другий захід. Після того як почув мвою фамілію,підійшов до цьго охоронця що на все горло кричав фамілії людей,назвав свое прізвище,показав паспорт,і він мені чітко показав де розписатися у нього,далі старший такий дядько з вусамі ,обшукав мене метало детектором,і сказав тобі на 5 поверх ( просто у ніх рахунок поверхів,в тій будівлі починається з другого поверху,а це ніби нульовий поверх) Я хоть і фізично загартований,але добігши до 5 поверху ,захикався))
Другий пункт : Після того як піднявся по сходах,повертаеш на право,і проходиш по коридору,і прямо знаходяться двері в зал,там навіть папірчик наклеїли,куда йти.Зайшовши в зал справа і зліва знаходяться стільці ,по 5 штук в ряді і так від кафедри(требуни)аж до входу,на проході між стільцями ,зустрічає той же двуметровий охоронець,і дивиться ваш паспорт разом з вашим черере,і наявність двух фото,якщо вони не порізані то дасть вам ножиці,або скаже що візьмете у людей..Коли зала заповниться ,цей Високий охоронець просить тиші ,і розповідає як нам потрібно себе вести ,і якщо буде шум то буде виганяти,без поверненя.Далі приходить Домна с каре(рудоволоса) і розповідає все в подробицях,як має проходити по пунктах вся процедура,перший пункт звіреня паспортних даннихі черере,другий етап присяга в присутності консулу, котру написану на папірчику в паспорт вкладае охоронець в залі,коли його звіряє з вашою особою,третій етап слуханя гімну румунії котрій триває 3 хв. 20 сек =), 4 пунк нагородженя сертифікатами четацяна Румунії,і 5 етап йти додому
Третій пункт : Опитуваня і звіреня данних черере ,проводила домна с каре(риженька) опитала чоловік з 10-15 ,потім до неї приєдналася така в тілі постарше неї жіночка (чорненька) і вони опитували вже разом (з викликаних до себе з свого списку ,приблизно 6 чоловік )один до рижої.один до повненької,Повненька жіночка в основному запитувала такі питаня як:1- знаєте Румуньску ,2- як довго вчите ,3-і звідки ви ,а Риженька домна.задавала порядком по 7-10 питань
починаючи з як вас звати ,закінчуючи хто призедент Румунії ,В общому ,ви повинні знати все що касається вас ,вашої дружини та дітей(якщо вони є у вас) як звати ,де працюють(вчятся) на чому ви приїхали і яка була дорога,для чого ви сьогодні присутні в залі,де подавали документи,премєр міністра і презедента,і основні їхні свята ,це: національній день ,конституції,триколору, кольори прапору і що вони означають,взагалі чим більше про себе і свою сімю,ну і саме основне про їхню країну. Мене опитувала домна с каре(риженька)першим питаням було ,чи переживаю я ,и чи виспався,не знаю чому так запитала,напевно вигляд мав не з кращих)) ,другим питаням було питаня,чи знаю я румуньку, 3-им було питаня звідки я знаю моу і як довго я її вчу,4-им на чому приїхав і як дорога,5-им дата народженя и місяць,6-им яка у нас пора року в Чернівях,число і місяць,6-им для чого я сьгодні приїхав,7-им одруженій чи ні,8-им маю дітей чи ні,9- помім знову чим я приїхав,10- де я подавав документи і коли.
З нашої групи не здало 10 чоловік,Серед яких були навіть такі котрі знали Рум,мову,наприклад,одного хлопчину запитали хто президент,він мовчав,так що краще трішки розбиратися в цьму,тому що хоть ціль ваша може бути зовсім інша,але ви прийшли туди з їхньго баченя,не для своїх цілей(кому машину купити,а хто на заробітки виїхати иі тд..) а прийшли прийнянти четацяна Румунії,і не знати хто президент цієї країни ,це не гарно з вашого боку,я так рахую.
Четвертий пункт: Прийшов консул,жіночка худенька(брюнетка) теж під каре в зеленій мантії,розказала промову,і потім всі дружно за нею повторюючи, говорили присягу,після чого прозвучаав гімн Румунії,і через деякий час нам вже роздавали сертифікати
Одне хочу сказати,що вони дуже гарно і відповідно поводять себе,витягують як можуть,повторюють питання,перефразовують їх,і дуже звертають увагу на зовнішній вигляд людини,охайна вона чи ні,посміхаеться,переживає,все таки ми всі люди,і я рахую як що б до вас на роботі в офіс прийшов якись замухришка,самодоволений,и тд..ви теж б з ним не хотіли довго цацькатись, так що створіть і собі і їм свято,їм це приємно))

Вибачаюсь за помилки,за може трохи не зрозімілість тексту,я не практикую написаня статтей=) так що не судіть строго,Дякую всім,за підтримку,і раніше написані пости,завдяки їм,я уже мав якусь фантазію,що куди ,і як хто виглядає в тому закладі!


Всім удачі,в кого це все по переду ще, Головне не переживайте дуже,все у вас вийде, якщо ви стільки зусиль та часу вже потратили, то воно має бути вашим! І вчіть мову) хоча би щоб основні питання,у вас від зубів відскакували! *hi* *hi*
Последний раз редактировалось zhukovsk1y 01 мар 2017, 16:59, всего редактировалось 2 раза.

Antonia
Новачок
Сообщения: 32
Зарегистрирован: 14 янв 2017, 13:49
Благодарил (а): 11 раз
Поблагодарили: 12 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Antonia » 01 мар 2017, 16:52

zhukovsk1y писал(а):Доброго дня форумчани! Хотілось би трішки поділитись враженями про вчорашню присягу (28,02,2017)

Першим пунктом: Було як завжди,всі сходяться перед дверима перед будинком( autoritate nationala pentru cetatenie)
Вони було розпочали десь о пів 8 ранку,Спочату вийшов двуметровий охоронець і розповідав щоб був порядок і все інше (не будемо на цому зосереджувати увагу) Далі .низенький охорронець з світлим волосям ,трішки повненький,почав зачитувати прізвища,кричав дуже гучно,але деякі фамілії було не виразно чути,але думаю якщо б прозвучала ваша фамілія,ви би зрозуміли,так як я свою почув одразу . Було два заходи ,я яакраз попав в другий захід. Після того як почув мвою фамілію,підійшов до цьго охоронця що на все горло кричав фамілії людей,назвав свое прізвище,показав паспорт,і він мені чітко показав де розписатися у нього,далі старший такий дядько з вусамі ,обшукав мене метало детектором,і сказав тобі на 5 поверх ( просто у ніх рахунок поверхів починається з другого поверху,а це ніби нульовий поверх) Я хоть і фізично загартований,але добігши до 5 поверху ,захикався))
Другий пункт : Після того як піднявся по сходах,повертаеш на право,і проходиш по коридору,і прямо знаходяться вері в зал,там навіть папірчик наклеїли,куда йти.Зайшовши в зал справа і зліва знаходяться стільці ,по 5 штук в ряді і так від кафедри(требуни)аж до входу,на проході між стільцями ,зустрічає той же двуметровий охоронець,і дивиться ваш паспорт разом з вашим черере,і наявність двух фото,як що вони не порізані то дасть вам ножиці,або скаже що візьмете у людей..Коли зала заповниться ,цей Високий охоронець просить тиші ,і розповідає як нам потрібно себе вести ,і якщо буде шум то буде виганяти,без поверненя.Далі приходить Домна с каре(рудоволоса) і розповідає все в подробицях,як має проходити по пунктах вся процедура,перший пункт звіреня паспортних даннихі черере,другий етап присяга в присутності консулу, котру в паспорт вкладае охоронець в залі,коли його звіряє з вашою особою,третій етап слуханя гімну румунії котрій триває 3 хв. 20 сек =), 4 пунк нагородженя сертифікатами четацяна Румунії,і 5 етап йти додому
Третій пункт : Опитуваня і звіреня данних черере ,проводила домна с каре(риженька) опитала чоловік з 10-15 ,потім до неї приєдналася така в тілі постарше неї жіночка (чорненька) і вони опитували вже разом (з викликаних до себе з свого списку ,приблизно 6 чоловік )один до рижої.один до повненької,Повненька жіночка в основному запитувала такі питаня як:1- знаєте Румуньску ,2- як довго вчите ,3-і звідки ви ,а Риженька домна.задавала порядком по 7-10 питань
починаючи з як вас звати ,закінчуючи хто призедент Румунії ,В общому ,ви повинні знати все що касається вас ,вашої дружини та дітей(якщо вони є у вас) як звати ,де працюють(вчятся) на чому ви приїхали і яка була дорога,для чого ви сьогодні присутні в залі,де подавали документи,премер міністра і презедента,і основні їхні свята ,це: національній день ,конституції,триколору день, кольори прапору і що вони означають,взагалі чим більше про себе і свою сімю,ну і саме основне про їхню країну. Мене опитувала домна скаре(риженька)першим питаням було ,чи переживаю я ,и чи виспався,не знаю чому так запитала,напевно вигляд мав не з кращих)) ,другим питаням було питаня,чи знаю я румуньку, 3-им було питаня звідки я знаю моу і як довго я її вчу,4-им на чому приїхав і як ла дорога,5-им дата народженя и місяць,6-им яка у нас пора року в Чернівях,число і місяць,6-им для чого я сьгодні приіхав,7-им одруженій чи ні,8-им маю дітей чи ні,9- помім знову чим я приїхав,10- де я подавав документи і коли.
З нашої групи не здало 10 чоловік,Серед яких були навіть такі котрі знали Рум,мову,наприклад,одного хлопчину запитали хто президент,він мовчав,так що краще трішки розбиратися в цьму,тому що хоть цілі у вас можуть бути зовсім іншими,але ви прийшли туди з їхньго баченя,не для своїх цілей(кому машину купити,а хто на заробітки виїхати иі тд..) а прийшли приянти четацяна Румунії,і не знати хто президент зієї країни ,це не гарно з вашого боку,я так рахую.
Четвертий пункт: Прийшов консул,жіночка худенька(брюнетка) теж під каре в зеленій мантії,розказала промову,і потім всі дружно за нею повторюючи говорили присягу,після чого прозвучаав гімн Румунії,і через деякий час нам вже роздавали сертифікати
Одне хочу сказати,що вони дуже гано і відповідно поводять себе,витягують як можуть,повторюють питання,перефразовують їх,і дуже зветають увагу на зовнішній вигляд людини,охайна вона чи ні,посміхаеться,переживає,все таки ми всі люди,і так же як би до вас на роботі в офіс прийшов якись замухришка,самодоволений,и тд..ви теж б з ним не хотіли довго цацькатись, так що створіть і собі і їм свято,їм це приємно))

Вибачаюсь за помилки,за може трохи не зрозімілість тексту,я не практикую написаня статтей=) так що не судіть строго,Дякую всім,за підтримку,і раніше написані пости,завдяки їм,я уже мав якусь фантазію,що куди ,і як хто виглядає в тому закладі!
Спасибо большое за то, что все детально описали.

LawyerSB
Новачок
Сообщения: 18
Зарегистрирован: 09 фев 2017, 12:15
Благодарил (а): 4 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение LawyerSB » 01 мар 2017, 16:57

Добрый день! Подскажите пожалуйста, при подаче документов на получение бесплатной визы в Киевское консульство, требуют знание языка и какие вопросы задают?

kalamesa
Новачок
Сообщения: 36
Зарегистрирован: 17 июн 2015, 15:57
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 17 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение kalamesa » 01 мар 2017, 17:18

tschawdar писал(а):
Alexx писал(а): Хто Вам таке сказав!!! Ви знаходитесь в німеччині як громадянин румунії і їдете з німеччини на україну так само як громадянин румунії і машина Ваша теж оформлена на громадянина румунії!!! Як Ви собі уявляєте заїхати на Україну по українському паспорту якщо машина оформлена на румунський? Це ж взагалі різні люди!!! Ви заїжджаєте як іноземний громядянин на машині з іноземною реєстрацією, і можете знаходитись 3 місяці (машина рік), а про те що ви українець забудьте на той час. Навіть паспорт український не вартує з собою брати, всяке буває на границі, можуть і обшукати, і потім виявиться факт подвійного громадянства! Не треба ні від чого відмовлятись якщо все робити правильно!!! *smile2*
Ніхто мені такого не говорив, все з власного досвіду! Топістартера цікавить саме заїзд по укр паспорту з метою непорушення митного законодавства, тому я й поділився досвідом як заїхати у якості нерезидента на довший термін (2 міс.) ЛЕГАЛЬНО. Звичайно таке можливо якщо імя та прізвище було записано в рум сертифікат так саме як в укр заграні, або відмінності не зачні. *Slava_Ukraini*
Про Вашу схему не дуже в курсі, але звучить доволі логічно. А от Alexx пропонує пряме порушення закону. Як не старайся забути, що ти українець, але стаття 2 Закону України про громадянство говорить:

Якщо громадянин України набув громадянство (підданство) іншої держави або держав,
то у правових відносинах з Україною він визнається лише
громадянином України.

Себто, заїхавши в Україну і показавши хоть всі паспорти світу, українець залишається українцем, поки має українське громадянство. От заїхали ви в Україну, показуєте рум. паспорт. А дядько в формі перевірив по базі, а є такий українець з таким же іменем (ну може трохи іншим, але місце і дата народження збігаються). І виходить, що ви в кращому випадку запрошуєтесь до місця розмитнення авто. Офіційно, якщо українець завіз авто і не розмитнив його в зазначений термін, його очікує виплата штрафу в розмірі близько 400 000 грн.

Поправте, якщо я не права, але це думка аж двох юристів.

griga
Новачок
Сообщения: 26
Зарегистрирован: 31 мар 2016, 22:52
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 20 раз

Re: RE: Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение griga » 01 мар 2017, 17:20

zhukovsk1y писал(а):Доброго дня форумчани! Хотілось би трішки поділитись враженями про вчорашню присягу (28,02,2017)

Першим пунктом: Було як завжди,всі сходяться перед дверима перед будинком( autoritate nationala pentru cetatenie)
Вони було розпочали десь о пів 8 ранку,Спочату вийшов двуметровий охоронець і розповідав щоб був порядок і все інше (не будемо на цому зосереджувати увагу) Далі .низенький охоронець з світлим волосям ,трішки повненький,почав зачитувати прізвища,кричав дуже гучно,але деякі фамілії було не виразно чути,але думаю якщо б прозвучала ваша фамілія,ви би зрозуміли,так як я свою почув одразу . Було два заходи ,я якраз попав в другий захід. Після того як почув мвою фамілію,підійшов до цьго охоронця що на все горло кричав фамілії людей,назвав свое прізвище,показав паспорт,і він мені чітко показав де розписатися у нього,далі старший такий дядько з вусамі ,обшукав мене метало детектором,і сказав тобі на 5 поверх ( просто у ніх рахунок поверхів,в тій будівлі починається з другого поверху,а це ніби нульовий поверх) Я хоть і фізично загартований,але добігши до 5 поверху ,захикався))
Другий пункт : Після того як піднявся по сходах,повертаеш на право,і проходиш по коридору,і прямо знаходяться двері в зал,там навіть папірчик наклеїли,куда йти.Зайшовши в зал справа і зліва знаходяться стільці ,по 5 штук в ряді і так від кафедри(требуни)аж до входу,на проході між стільцями ,зустрічає той же двуметровий охоронець,і дивиться ваш паспорт разом з вашим черере,і наявність двух фото,якщо вони не порізані то дасть вам ножиці,або скаже що візьмете у людей..Коли зала заповниться ,цей Високий охоронець просить тиші ,і розповідає як нам потрібно себе вести ,і якщо буде шум то буде виганяти,без поверненя.Далі приходить Домна с каре(рудоволоса) і розповідає все в подробицях,як має проходити по пунктах вся процедура,перший пункт звіреня паспортних даннихі черере,другий етап присяга в присутності консулу, котру написану на папірчику в паспорт вкладае охоронець в залі,коли його звіряє з вашою особою,третій етап слуханя гімну румунії котрій триває 3 хв. 20 сек =), 4 пунк нагородженя сертифікатами четацяна Румунії,і 5 етап йти додому
Третій пункт : Опитуваня і звіреня данних черере ,проводила домна с каре(риженька) опитала чоловік з 10-15 ,потім до неї приєдналася така в тілі постарше неї жіночка (чорненька) і вони опитували вже разом (з викликаних до себе з свого списку ,приблизно 6 чоловік )один до рижої.один до повненької,Повненька жіночка в основному запитувала такі питаня як:1- знаєте Румуньску ,2- як довго вчите ,3-і звідки ви ,а Риженька домна.задавала порядком по 7-10 питань
починаючи з як вас звати ,закінчуючи хто призедент Румунії ,В общому ,ви повинні знати все що касається вас ,вашої дружини та дітей(якщо вони є у вас) як звати ,де працюють(вчятся) на чому ви приїхали і яка була дорога,для чого ви сьогодні присутні в залі,де подавали документи,премєр міністра і презедента,і основні їхні свята ,це: національній день ,конституції,триколору, кольори прапору і що вони означають,взагалі чим більше про себе і свою сімю,ну і саме основне про їхню країну. Мене опитувала домна с каре(риженька)першим питаням було ,чи переживаю я ,и чи виспався,не знаю чому так запитала,напевно вигляд мав не з кращих)) ,другим питаням було питаня,чи знаю я румуньку, 3-им було питаня звідки я знаю моу і як довго я її вчу,4-им на чому приїхав і як дорога,5-им дата народженя и місяць,6-им яка у нас пора року в Чернівях,число і місяць,6-им для чого я сьгодні приїхав,7-им одруженій чи ні,8-им маю дітей чи ні,9- помім знову чим я приїхав,10- де я подавав документи і коли.
З нашої групи не здало 10 чоловік,Серед яких були навіть такі котрі знали Рум,мову,наприклад,одного хлопчину запитали хто президент,він мовчав,так що краще трішки розбиратися в цьму,тому що хоть ціль ваша може бути зовсім інша,але ви прийшли туди з їхньго баченя,не для своїх цілей(кому машину купити,а хто на заробітки виїхати иі тд..) а прийшли прийнянти четацяна Румунії,і не знати хто президент цієї країни ,це не гарно з вашого боку,я так рахую.
Четвертий пункт: Прийшов консул,жіночка худенька(брюнетка) теж під каре в зеленій мантії,розказала промову,і потім всі дружно за нею повторюючи, говорили присягу,після чого прозвучаав гімн Румунії,і через деякий час нам вже роздавали сертифікати
Одне хочу сказати,що вони дуже гарно і відповідно поводять себе,витягують як можуть,повторюють питання,перефразовують їх,і дуже звертають увагу на зовнішній вигляд людини,охайна вона чи ні,посміхаеться,переживає,все таки ми всі люди,і я рахую як що б до вас на роботі в офіс прийшов якись замухришка,самодоволений,и тд..ви теж б з ним не хотіли довго цацькатись, так що створіть і собі і їм свято,їм це приємно))

Вибачаюсь за помилки,за може трохи не зрозімілість тексту,я не практикую написаня статтей=) так що не судіть строго,Дякую всім,за підтримку,і раніше написані пости,завдяки їм,я уже мав якусь фантазію,що куди ,і як хто виглядає в тому закладі!


Всім удачі,в кого це все по переду ще, Головне не переживайте дуже,все у вас вийде, якщо ви стільки зусиль та часу вже потратили, то воно має бути вашим! І вчіть мову) хоча би щоб основні питання,у вас від зубів відскакували! *hi* *hi*
Наші вам вітання, дякуєм за розповідь!!!
Аватара пользователя

Ana_Crav
Активіст
Сообщения: 196
Зарегистрирован: 13 янв 2016, 00:04
Благодарил (а): 103 раза
Поблагодарили: 57 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Ana_Crav » 01 мар 2017, 17:31

zhukovsk1y писал(а):Доброго дня форумчани! Хотілось би трішки поділитись враженями про вчорашню присягу (28,02,2017)

*
Поздравляю Вас и вашу жену ))) Вы прошли самый ответственный и волнительный этап в восстановлении румынского гражданства )))

Спасибо за рассказ. И вы правду говорите, что рассказы помогают людям.
Последний раз редактировалось Ana_Crav 01 мар 2017, 21:21, всего редактировалось 2 раза.

юстина
Активіст
Сообщения: 334
Зарегистрирован: 19 окт 2016, 11:22
Благодарил (а): 49 раз
Поблагодарили: 119 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение юстина » 01 мар 2017, 21:18

*Dopovid*
LawyerSB писал(а):Добрый день! Подскажите пожалуйста, при подаче документов на получение бесплатной визы в Киевское консульство, требуют знание языка и какие вопросы задают?
Какие угодно могут задать. Но если ваши документы идеально готовы в лучшем виде, то только здрасти досвиданья. Все от вас зависит. Процедуру по Киеву я подробно описывала. Если коротко, то чётко следуйте инструкциям на сайте и тогда вопросов не зададут вообще

tschawdar
Новачок
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 20 окт 2014, 13:49
Благодарил (а): 3 раза
Поблагодарили: 3 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение tschawdar » 01 мар 2017, 22:05

kalamesa писал(а):
tschawdar писал(а):
Ніхто мені такого не говорив, все з власного досвіду! Топістартера цікавить саме заїзд по укр паспорту з метою непорушення митного законодавства, тому я й поділився досвідом як заїхати у якості нерезидента на довший термін (2 міс.) ЛЕГАЛЬНО. Звичайно таке можливо якщо імя та прізвище було записано в рум сертифікат так саме як в укр заграні, або відмінності не зачні. *Slava_Ukraini*
Про Вашу схему не дуже в курсі, але звучить доволі логічно. А от Alexx пропонує пряме порушення закону. Як не старайся забути, що ти українець, але стаття 2 Закону України про громадянство говорить:

Якщо громадянин України набув громадянство (підданство) іншої держави або держав,
то у правових відносинах з Україною він визнається лише
громадянином України.

Себто, заїхавши в Україну і показавши хоть всі паспорти світу, українець залишається українцем, поки має українське громадянство. От заїхали ви в Україну, показуєте рум. паспорт. А дядько в формі перевірив по базі, а є такий українець з таким же іменем (ну може трохи іншим, але місце і дата народження збігаються). І виходить, що ви в кращому випадку запрошуєтесь до місця розмитнення авто. Офіційно, якщо українець завіз авто і не розмитнив його в зазначений термін, його очікує виплата штрафу в розмірі близько 400 000 грн.

Поправте, якщо я не права, але це думка аж двох юристів.
В принципі Ваші юристи праві, саме при виїзді митники теоретично можуть притягнути до відповідальності за порушення кодексу, звісно якщо зможуть доказати наявність укр громадянства у певного "румуна" *hi* . Порушення в тому, що згідно зазначеної Вами другої статті цей певний румун розглядається виключно як громадянин України *kozak* і на ньго може бути складено протокол "Про порушення митних правил" *balabol* . Але на практиці наразі ніхто з митників цим не заморочується (або просто не знають *Dyvno* ) і схема з такими іноземцями функціонує, але не факт що це триватиме вічно.

vwbunin
Новачок
Сообщения: 32
Зарегистрирован: 18 янв 2017, 15:51
Благодарил (а): 23 раза
Поблагодарили: 19 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение vwbunin » 01 мар 2017, 23:04

Хто їде на присягу на 28.03 і може взяти двох людей. Навіть якщо їдете раніше буду вдячний що візьмете і мене.

matveuko140385
Новачок
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 30 окт 2015, 16:57
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение matveuko140385 » 01 мар 2017, 23:17

Сейчас записывают на август- сентябрь. Меня не записали т.к. я вышла 6.01, и дело еще не дошло)


Дивно я вийшов в наказі 13.01 і минулої середи(22.02) записали на присягу у вересні.
Ответить