BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

vitalikua
Зацікавлений
Сообщения: 69
Зарегистрирован: 05 янв 2016, 21:08
Благодарил (а): 9 раз
Поблагодарили: 26 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение vitalikua » 08 мар 2017, 22:23

Якщо прийде Тіну буде всесвітній облом но на сайт ANC поки що.
Iulia Mălina CIOBANU – Președinte Autoritatea Națională pentru Cetățenie

asin
Зацікавлений
Сообщения: 89
Зарегистрирован: 26 ноя 2012, 09:39
Благодарил (а): 40 раз
Поблагодарили: 16 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение asin » 08 мар 2017, 22:33

oleksandr06 писал(а):ce scoala ati terminat? pe unde ati trecut vama?
*hi*

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Iren1989 » 08 мар 2017, 23:04

.
Последний раз редактировалось Iren1989 08 мар 2017, 23:28, всего редактировалось 1 раз.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

CV4CM
Новачок
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 28 фев 2017, 16:04

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение CV4CM » 08 мар 2017, 23:05

А пермесо супруге оформляют после оформления соб? Спасибо

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Iren1989 » 08 мар 2017, 23:27

Iren1989 писал(а):
vitalikua писал(а):Якщо прийде Тіну буде всесвітній облом но на сайт ANC поки що.
Iulia Mălina CIOBANU – Președinte Autoritatea Națională pentru Cetățenie
В нього на сторінці вже оновлено місце роботи - President at Autoritatea Nationala Pentru Cetatenie
Головне з того, що Тіну запостив на сторінці в ФБ. Якщо щось не так - виправляйте)))

Для мене велика честь бути призначеним в якості президента зі статусом державного секретаря ANC і подякувати тим, хто підтримував мене в отриманні цієї державної посади (....)
(....) З мандатом, що прем'єр-міністр Сорін Гріндяну надав мені, я став частиною правлячого акту.
(....) Моя місія полягає в тому, щоб забезпечити ефективну роботу ANC шляхом впровадження високих стандартів професіоналізму, ефективності та прозорості. Основні дії, які я маю на меті, пов'язані зі скороченням часу для вирішення справ про громадянство, інституційною прозорістю, гармонізацією законодавства та усуненням стимулів до корупції в процесі отримання румунського громадянства.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

artro
Новачок
Сообщения: 38
Зарегистрирован: 01 июл 2016, 11:16
Благодарил (а): 22 раза
Поблагодарили: 14 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение artro » 09 мар 2017, 01:27

http://www.stiripesurse.ro/fostul-deput ... 84343.html

Premierul a semnat şi decizia de eliberare din funcţie, tot la cerere, a Iuliei Mălina Ciobanu, preşedinte al Autorităţii Naţionale pentru Cetăţenie. În locul acesteia a fost numit Andrei Tinu. Tot miercuri a fost publicată în Monitorul Oficial şi numirea lui Constantin Munteanu în funcţia de consilier de stat în cadrul aparatului propriu de lucru al prim-ministrului

Все официально, 08.03.2017
Сам сдаю 14, даже сон пропал

AlexKrus
Новачок
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 06 июл 2016, 08:45
Благодарил (а): 8 раз
Поблагодарили: 7 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение AlexKrus » 09 мар 2017, 02:05

M. Of. nr. 0170 din 08 Martie 2017
Act nr. 243/08 Martie 2017

Decizie privind eliberarea, la cerere, a doamnei Iulia Mălina Ciobanu din funcţia de preşedinte, cu rang de secretar de stat, al Autorităţii Naţionale pentru Cetăţenie

Primul-Ministru

Офіційно підтвердження, взято з monitoruloficial.ro
Допобачення пані Маліна. Друге пришестя "кривавого" Тіну? Халява закінчилась? Поживем побачем

Гость

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Гость » 09 мар 2017, 05:57

Був 7 на присязі, в другому заході, прийшов десь в 11:20 список вже дочитували. Дочитавши список охоронець зайшов в середину. Я зайшов до нього і сказав що я записаний на 12:00 годин він сказав показати лист запрошення і паспорт, звіривши зі списком сказав заходити. Піднявся на верх там мене зустрів ще один охоронець . Попросив показати паспорт і дві фотографії, після чого сказав сідати. Сидів в самому кінці зала. Людей було приблизно 150-160. Було дві доамни. Старша зачитувала список після чого необхідно було сказати презент і підходити до стола, після чого утворювалися черга з 5-6 чоловік. (Склалася така думка що коли доамна читала список то вона тих хто казали презент відмічала або відставляла в сторону сертифікати ...Точно незнаю ) але коли я став у чергу перед столом я був 3 у черзі - то доамна зачитала мою фамілію і я пішов не чекаючи в черзі. Зразу було запитання Пашапорт. Далі: куноаштеці лімба румина ? - да куноск. Унде штіць лімба румина ? - инвец ку професорул. Кит тімп? Жуматате де ан сінгур ші жуматате де ан ку професорул. Унде локуєш сеті? - локуеск ин украйна ин орашул чернауц. Після чого вона сказала луаць лок і віддала паспорт. Інша доамна питала ці самі питання у більшій кількості. Атмосфера дійсно дружелюбна. Нездало з мого заходу приблизно +- 20 чоловік. Вернулися з кімнати 2.

Trimis de pe al meu Lenovo S660 folosind Tapatalk

sakol1988
Новачок
Сообщения: 9
Зарегистрирован: 21 янв 2016, 21:57
Поблагодарили: 2 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение sakol1988 » 09 мар 2017, 05:57

Був 7 на присязі, в другому заході, прийшов десь в 11:20 список вже дочитували. Дочитавши список охоронець зайшов в середину. Я зайшов до нього і сказав що я записаний на 12:00 годин він сказав показати лист запрошення і паспорт, звіривши зі списком сказав заходити. Піднявся на верх там мене зустрів ще один охоронець . Попросив показати паспорт і дві фотографії, після чого сказав сідати. Сидів в самому кінці зала. Людей було приблизно 150-160. Було дві доамни. Старша зачитувала список після чого необхідно було сказати презент і підходити до стола, після чого утворювалися черга з 5-6 чоловік. (Склалася така думка що коли доамна читала список то вона тих хто казали презент відмічала або відставляла в сторону сертифікати ...Точно незнаю ) але коли я став у чергу перед столом я був 3 у черзі - то доамна зачитала мою фамілію і я пішов не чекаючи в черзі. Зразу було запитання Пашапорт. Далі: куноаштеці лімба румина ? - да куноск. Унде штіць лімба румина ? - инвец ку професорул. Кит тімп? Жуматате де ан сінгур ші жуматате де ан ку професорул. Унде локуєш сеті? - локуеск ин украйна ин орашул чернауц. Після чого вона сказала луаць лок і віддала паспорт. Інша доамна питала ці самі питання у більшій кількості. Атмосфера дійсно дружелюбна. Нездало з мого заходу приблизно +- 20 чоловік. Вернулися з кімнати 2.

Trimis de pe al meu Lenovo S660 folosind Tapatalk

Antonia
Новачок
Сообщения: 32
Зарегистрирован: 14 янв 2017, 13:49
Благодарил (а): 11 раз
Поблагодарили: 12 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Antonia » 09 мар 2017, 12:01

sakol1988 писал(а):Був 7 на присязі, в другому заході, прийшов десь в 11:20 список вже дочитували. Дочитавши список охоронець зайшов в середину. Я зайшов до нього і сказав що я записаний на 12:00 годин він сказав показати лист запрошення і паспорт, звіривши зі списком сказав заходити. Піднявся на верх там мене зустрів ще один охоронець . Попросив показати паспорт і дві фотографії, після чого сказав сідати. Сидів в самому кінці зала. Людей було приблизно 150-160. Було дві доамни. Старша зачитувала список після чого необхідно було сказати презент і підходити до стола, після чого утворювалися черга з 5-6 чоловік. (Склалася така думка що коли доамна читала список то вона тих хто казали презент відмічала або відставляла в сторону сертифікати ...Точно незнаю ) але коли я став у чергу перед столом я був 3 у черзі - то доамна зачитала мою фамілію і я пішов не чекаючи в черзі. Зразу було запитання Пашапорт. Далі: куноаштеці лімба румина ? - да куноск. Унде штіць лімба румина ? - инвец ку професорул. Кит тімп? Жуматате де ан сінгур ші жуматате де ан ку професорул. Унде локуєш сеті? - локуеск ин украйна ин орашул чернауц. Після чого вона сказала луаць лок і віддала паспорт. Інша доамна питала ці самі питання у більшій кількості. Атмосфера дійсно дружелюбна. Нездало з мого заходу приблизно +- 20 чоловік. Вернулися з кімнати 2.

Trimis de pe al meu Lenovo S660 folosind Tapatalk
Поздравляем и спасибо за рассказ!
Ответить