BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?
Аватара пользователя

Volodymyr Melnyk
Новачок
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 21 ноя 2015, 09:15
Откуда: Ivano Frankivsk
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Volodymyr Melnyk » 23 мар 2017, 19:37

Я так розумію цю сторінку Тіну веде :) він досить таки соціальний:) останнє фото порадувало :D

Изображение
Изображение

Olexii
Активіст
Сообщения: 179
Зарегистрирован: 18 дек 2016, 09:48
Благодарил (а): 63 раза
Поблагодарили: 19 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Olexii » 23 мар 2017, 19:46

Serjmi писал(а):
Olexii писал(а): не пойму, почему нельзя сделать тесты ? Чтоб твоя судьба не зависила от настроения тину.
Вы знаете, что такое тесты???? *balabol* Если на таком простом уровне люди не хотят учить и не сдают по 30-40 чел., то если будут тесты не сдадут 80%-90%, поверьте - язык сложный: и правописание, и грамматика, и на слух не так быстро воспринимается. Так что, не дай Бог тесты. Потом будете :cry:
Я готовлю людей к таким тестам и знаю что да и как - и очень их жалко. Для начала посмотрите требования хотя бы тесты уровня А1 !!! А потом говорите :) .
Да ,тесты зло ! А проучить год язык , потратить время деньги и потом из-за визы американской или просто личной антипатии , пролететь на присяге , это нормально по Вашему ? Сам готовился к тестам , все норм . Честно хотя бы и не так обидно .
Аватара пользователя

koka73
Новачок
Сообщения: 44
Зарегистрирован: 25 ноя 2012, 12:06
Благодарил (а): 37 раз
Поблагодарили: 28 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение koka73 » 23 мар 2017, 20:10

Volodymyr Melnyk писал(а): Изображение
интересно Тину его тоже про коня спрашивал? :D
Господи, храни Украину.

Oksana111
Зацікавлений
Сообщения: 64
Зарегистрирован: 12 янв 2016, 17:12
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 15 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Oksana111 » 23 мар 2017, 20:25

koka73 писал(а):
Volodymyr Melnyk писал(а): Изображение
интересно Тину его тоже про коня спрашивал? :D


Я поняла, надо до присяги в солярий походить. *hot*

Траян
Новачок
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 21 мар 2017, 14:53
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Траян » 23 мар 2017, 20:28

Oksana111 писал(а):
vladimir_1993 писал(а): як несправедливо, якщо дійсно така причина. Чи є шанс оспорити таке рішення ?
Ничего себе!
А домна что регистрирует тоже перелистывает паспорт?
А две домны, что ведут опрос, тоже перелистывают паспорт?
Нет,пока Вы отвечаете им на вопросы,паспорт у Вас в руках,если все ответили,то он у Вас так и остается в руках,а вот если к Тину,то как все как писали-удача,она там уже главную роль играет,плюс знания.

Olexii
Активіст
Сообщения: 179
Зарегистрирован: 18 дек 2016, 09:48
Благодарил (а): 63 раза
Поблагодарили: 19 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Olexii » 23 мар 2017, 20:31

Oksana111 писал(а):
koka73 писал(а):
интересно Тину его тоже про коня спрашивал? :D


Я поняла, надо до присяги в солярий походить. *hot*
Он досар подал и сразу в солярий и до Присяги в нем сидел , вопросы учил . 8-)

Oksana111
Зацікавлений
Сообщения: 64
Зарегистрирован: 12 янв 2016, 17:12
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 15 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Oksana111 » 23 мар 2017, 20:36

Последние дни на форуме все напряжены, в том числе и я.
Немного разрядили атмосферу. ;)

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Iren1989 » 23 мар 2017, 21:49

BOBA-PO писал(а):
oscar писал(а):Ітак був на присязі 21.03. десь біля 8год ранку баскетболіст-сумоїст вийшов і почав говорити що нам потрібно робити, чули його лише ті хто стояв попереду. потім молодий охоронець почав голосно називати людей по списку, себе впізнаєте. Розписуєтесь і на 4пов. Хоча в черере вказано на 8:00 я попав в другий заход близько 12-ї год. Десь після 11:00 почали виходити перші жертви Тіну. шкода було їх, дуже розчаровано виглядали, хтось ледь не плакав, хтось матюкався. Але і вийшла симпатична брюнетка яка успішно пройшла Доктора Тіну, хоча сказала що не до кінця його зрозуміла.
Отже опишу 2 заход. відразу скажу це моя суб'єктивна думка, а кі-ть здавших/нездавших приблизна по моїм підрахункам. молодий охоронець в залі задає пару простих питань і розсажує людей наліво-направо в залежності від знання мови. Хоча вам це не допоможе якщо попадете в "знатоки" але не відповісте потім на питання. Але склалось враження що ставлення до тих хто сидить у тій половині зали де добре знають лімбу трохи краще. Коли всі зайшли, баскетболіст розказує у скільки етапів проходитиме присяга, хто не знає мову то виходьте і що буде якщо не пройдете присягу через незнання мови. І понеслась...
1.Веріфікаре. Доамна зачитує 6-8 людей, вимагають щоб говорили Презєєнт і підходили до трибуни з паспортом і черере. Відмічаються і на місце.
2. Опитування. Його проводять 2 доамни: повна доамна і з покрашеним кашт. каре доамна.
Питання прості: звідки ти, де працюєш, коли народився, яка зараз пора року, якого року, де живеш, звідки мову знаєш, скільки часу її вчив і т.д. З нестандартних - у двох людей з бородою щось запитували саме про бороду, не розчув чи то "чому ви носите бороду чи у вас є борода?". Здалося що повна доамна ставить більш складніші і довші запитання. В однієї дівчини запитала "ти розумієш що таке присяга, потім - ти розумієш слова в ній і що вони означають? хто в них не здає - забирають паспорт і до доктора в кабінет. і тут почалася якась жесть. дуже багато людей скосили, мабуть чоловік ~35 тільки з цього заходу. те що вдалося почути - то людина на питання унде лукраць просто мовчала, або ку че ве окупа теж мовчання. або про бороду- теж скосили. одного відправили до доктора бо жував жувачку коли відповідав. Один рішив не заморочуватись і на перше ж питання "Куноаштеть лімба ромина" сказав "Ні"(!!!!). Молодий охоронець в залі пожартував "Acasă!")))) коли той чувак повертався в зал по свої речі після такого "epic faila".
Від Тіну з тих ~30шт що скосили доамни, повернулося вроді тільки 2 людини - той що з жувачкою і ще одна пані. Знаю точно що він запитував про роботу і ще перелистував укр. паспорт і запитував щось про візи.
Після цого запитали чи всіх назвали. і все.
3. Виходить Тіну. всі слухають гімн, а потім по черзі в мікрофон читають присягу. і тут теж були 2-3 приколіста)))) хтось замість să казав șe пару раз, і получалось șe i și. Тіну це ще витерпів, але коли вже почали слова patriei, legile плутати то зупиняв і просив почати заново. 1 хлопець читав 3 рази доки сказав правильно ші лєджілє. Дуже шкода дівчину яка чомусь не змогла навіть з 3 разу вимовити (просто прочитати) слово poporului. В неї реально заплітався язик на цьому слові і навіть за 3 рази не змогла його вимовити!! Андрей давав їй шанс казав - ви хвилюєтеть давайте знову, але не допомогло. Підійшов сумоїст і забрав паспорт. Вроді вона потім в Тіну в кабінеті здала.
В кінці Доктор всіх привітав сказав що з цього моменту ви стаєте законослухняними і добрими)) четацянами Румунії і ЄС і доамни роздали сертифікати.
Висновок: без мови не рипайтесь, хоча б відповіді на прості питання щоб автоматом вискакували. Шанс що без мови проскочите 1:100000. Вивчіть правильну вимову присяги.
Порада - не розгубіться коли щось питають, головне НЕ МОВЧІТЬ!! Попросіть повторити, скажіть що не почули і тд. Дивіться впевненим поглядом в очі, говоріть чітко, почувайтеся ВПЕВНЕНО, не зеленійте, не білійте, не пітнійте, не втрачайте свідомість, не викликайте у них жалю, жаліти нікого не будуть. Вони не повинні бачити що у вас тремтять руки, сіпається око чи інші признаки. ЗРОБІТЬ ВИГЛЯД ЩО їхні запитання вам "як два пальці об.. асфальт". Виглядайте охайно, без абібасів і спортивних штанів.
Ну і удачі всім претендентам, вона вам там пригодиться!
Добрый день! Вставлю своих " пять копеек" сдавала моя клиентка присягу , готовилась, учила язык , но растерялась в зале и попала в кабинет к Тину где ответила на вопросы и получила добро на получения сертификата , НО !!!! просматривая загранпаспорт, Тину обнаружил АМЕРИКАНСКУЮ 10 ЛЕТНЮЮ ВИЗУ , и сказал такую фразу " Пускай Трам дает тебе гражданство" и забрал сертификат . Такая вот грустная история .
Оце так історія. Краще би не прочитала))) Вже за що - що переживала, ну за візи точно ні. А тепер вже й таке виявляється буває. За польський шенген та болгарку якось все рівно. Надіюсь, за німецьку візу хоч до Меркель відсилати не будуть. От трагікомедія!
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

7th Wave
Новачок
Сообщения: 31
Зарегистрирован: 10 янв 2016, 19:34
Благодарил (а): 29 раз
Поблагодарили: 10 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение 7th Wave » 23 мар 2017, 22:31

Vadym4207 писал(а):Подскажите пожалуйста как поступать с водительским удостоверением,если сейчас украинские. Планирую переезд в Испанию как румын на пмж. Права обменять на Румынские или какие-то другие варианты есть,спасибо
Я сейчас в Германии. Для моей работы достаточно категории В. Работодатель сказал, что без разницы какое удостоверение - румынское или украинское(пластиковое, международного образца) для НАЧАЛА работы. А после прошествия полугода от дня регистрации в Германии (прописки по месту жительства) - водительское удостоверение должно быть НЕМЕЦКИМ!!! Отсчет начинается после полугода со дня регистрации и не важно когда и насколько человек выезжал с Германии.

Oksana111
Зацікавлений
Сообщения: 64
Зарегистрирован: 12 янв 2016, 17:12
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 15 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Oksana111 » 23 мар 2017, 23:27

Я тоже в Германии. Хожу в автошколу. Буду перездавать украинские права. В группе есть 3 человека, которые перездают румынские права. Это правило действует с января 2017 ( румнынские права действительны 6 месяцев с дня регистрации места жительсва)
Я думаю, что по всей Европе одинаково.
Ответить