BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

natusic00
Зацікавлений
Сообщения: 56
Зарегистрирован: 15 янв 2016, 00:37
Благодарил (а): 3 раза
Поблагодарили: 24 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение natusic00 » 29 мар 2017, 10:32

юстина писал(а): Відправлено через 5 хвилини 47 секунди:
natusic00 писал(а):
Так не совсем правильно, acum - это сейчас, оно уже не может к прошедшему относиться. Скорее всего так: Ce an a fost doi ani în urmă?
Серьёзнее готовтесь))) именно румыны говорят не так как мы. Долго привыкать надо. Если дословно, то они говорят до сейчас, а не как мы . doi ani de acum это по нашему два года назад.
Румынский мой родной, но всё же спасибо))).

leliks
Зацікавлений
Сообщения: 135
Зарегистрирован: 15 мар 2017, 12:10
Благодарил (а): 33 раза
Поблагодарили: 28 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение leliks » 29 мар 2017, 10:51

0203 писал(а):Уж слишком преувеличили по поводу "больше половины не сдали во втором заходе"

Сдавала присягу сегодня (28.03) во втором заходе.
Первый этап. Услышал свою фамилию, подписался, поднялся на 4й этаж, зашёл в зал. Охранник тут же встречает с вопросами (откуда приехали, на чем, знаете ли румынский язык, какого цвета стены, какого цвета его рубашка, какой день недели вчера был и т.д). После начинает рассаживать.....

Ну и как рассаживают охранники хотелось бы узнать, согласно владения языком?, есть ли какая то закономерность? или это выдумки
Или же они таким образом отфильтровывают откровенно деревянных. Заворачивали ли кого ещё на стадии опроса охраной?

юстина
Активіст
Сообщения: 334
Зарегистрирован: 19 окт 2016, 11:22
Благодарил (а): 49 раз
Поблагодарили: 119 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение юстина » 29 мар 2017, 10:55

natusic00 писал(а):
юстина писал(а): Відправлено через 5 хвилини 47 секунди:

Серьёзнее готовтесь))) именно румыны говорят не так как мы. Долго привыкать надо. Если дословно, то они говорят до сейчас, а не как мы . doi ani de acum это по нашему два года назад.
Румынский мой родной, но всё же спасибо))).
Значит не вам ответила. Извините.

post.ua
Новачок
Сообщения: 20
Зарегистрирован: 20 июл 2016, 16:32
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 10 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение post.ua » 29 мар 2017, 11:07

Питання до форумчан хто трошки знає румунські закони.Який рівень знання румунської мови вимагається згідно з закону по відновленню громадянства.Мені здається що давніше була така інформація на форумі,пробував шукати але нічого не знайшов.А якщо прийти з адвокатом на присягу чи це щось допоможе щоб працівники ANC не завалювали і не принижували людину.А то тут на форумі безперестанку рекламують себе викладачі мови і що без них весь світ завалиться,і що їхні учні найкращі.

юстина
Активіст
Сообщения: 334
Зарегистрирован: 19 окт 2016, 11:22
Благодарил (а): 49 раз
Поблагодарили: 119 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение юстина » 29 мар 2017, 11:15

post.ua писал(а):Питання до форумчан хто трошки знає румунські закони.Який рівень знання румунської мови вимагається згідно з закону по відновленню громадянства.Мені здається що давніше була така інформація на форумі,пробував шукати але нічого не знайшов.А якщо прийти з адвокатом на присягу чи це щось допоможе щоб працівники ANC не завалювали і не принижували людину.А то тут на форумі безперестанку рекламують себе викладачі мови і що без них весь світ завалиться,і що їхні учні найкращі.
Если б можно было сделать, как вы предлагаете, то не преподаватели б себя рекламировали, а адвокаты. Не уверена, что их в Анч пускают. Хотя..... Может вы первый будете и откроете этот путь.

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Iren1989 » 29 мар 2017, 11:55

natusic00 писал(а):
Iren1989 писал(а):
Як варіант, Ce an a fost acum doi ani?
Але теж цікаво як саме сформульовано було на присязі.
Так не совсем правильно, acum - это сейчас, оно уже не может к прошедшему относиться. Скорее всего так: Ce an a fost doi ani în urmă?
Саме такий варіант в підручнику" Colloquial Romanian" який зараз проходжу. Цитую:

Acum un an = a year ago (рік назад)
Acum doi ani = 2 years ago (2 роки назад)

І Dexonline.ro дає визначення acum

3) Acum =Înainte cu... (Acum doi ani)

Acum fix doi ani, pe 30 ianuarie 2015, am spus in fatidicul interviu
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben
Аватара пользователя

Володимир М.
Новачок
Сообщения: 9
Зарегистрирован: 28 мар 2017, 18:10
Благодарил (а): 8 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Володимир М. » 29 мар 2017, 12:03

Підскажіть, як записатись на подачу документі в Сучаві?
Чув що потрібно зареєструватись на якомусь сайті.
Аватара пользователя

Володимир М.
Новачок
Сообщения: 9
Зарегистрирован: 28 мар 2017, 18:10
Благодарил (а): 8 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Володимир М. » 29 мар 2017, 12:32

Дякую!
Якщо пише No tickets left for this date, шукати другу дату?

vwbunin
Новачок
Сообщения: 32
Зарегистрирован: 18 янв 2017, 15:51
Благодарил (а): 23 раза
Поблагодарили: 19 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение vwbunin » 29 мар 2017, 12:33

Всім доброго дня. Хочу теж поділитись враженнями від присяги 28.03. Здавали разом із дружиною. Вона була в другому заході, я - в першому. Про другий захід дуже гарно відписалась "2030". Власне все так і було. Від себе додам, що, на мою думку, після співбесіди з охоронцем, місце посадки має значення. В другому заході це так не відчувалось як в першому. Описувати перший і другий етапи не буду, все було стандартно.
Гімн. Присяга. Тіну.
Після того, як донмни відсіяли чоловік 15-18, із "тієї кімнати" із сертифікатами повернулось четверо і вийшли на вулицю. Перед тим як прослухати гімн, до зали ввійшов Тіну із своїм заступником. Привітався, проголосив промову, послухали гімн.. і тут почалося. Тіну просив перед присягою представлятись. Першого хлопця, який взяв мікрофон Тіну спитав "Що я сказав зробити спочатку?" (або щось подібне). У відповідь - тишина. "Знаєте мову?" - "Так, але хвилююсь, Повторіть". Тіну повторяє - тишина - паспорт. Наступний "Що я запитав?" - відповідь невпопад - паспорт. Наступний "Чому я забрав паспорт?" - невпопад - паспорт. І тому подібне. Таким чином ще 30 чол із лівого ряду випали. Аж поки люди не почали відповідати, половина лівого ряду була без паспортів. Ось чому мені здається, що посадка має значення. Далі, задовольнившись цим, Тіну більше не задавав питання і вже нікого не виганяли.
Моя думка. Охоронець жартує, веде діалог на побутові теми,- не носію, важко зорієнтуватись. Посадка в лівий ряд - не вирок, але будьте готові до особливої уваги. Вчіться відповідати на питання Що я сказав?, Що я зробив? Чому? В другому заході було запитання: Яка тварина вам подобається? Чому?
Будьте готові до самих несподіваних запитань.
Моя порада. Дома вчіться розмовляти, будувати речення на побутові теми. Нехай граматично не вірно, але коли ви розумієте запитання і відповідаєте "Я є пішов завтра" то це краще, ніж мовчати. Бути, як можливо, спокійним і охайно вбраним.
Ми з дружиною обоє здали. Приїхали автобусами своїм ходом ще в суботу, відпочивали, гуляли містом, шопінг, намагались не думати про присягу. Хостел в тому ж будинку, що і ANC. Кого цікавлять подробиці приїзду і проживання відповім із задоволенням.

ZloStyle
Зацікавлений
Сообщения: 70
Зарегистрирован: 31 янв 2017, 19:34
Благодарил (а): 10 раз
Поблагодарили: 26 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение ZloStyle » 29 мар 2017, 12:37

vwbunin писал(а):Всім доброго дня. Хочу теж поділитись враженнями від присяги 28.03. Здавали разом із дружиною. Вона була в другому заході, я - в першому. Про другий захід дуже гарно відписалась "2030". Власне все так і було. Від себе додам, що, на мою думку, після співбесіди з охоронцем, місце посадки має значення. В другому заході це так не відчувалось як в першому. Описувати перший і другий етапи не буду, все було стандартно.
Гімн. Присяга. Тіну.
Після того, як донмни відсіяли чоловік 15-18, із "тієї кімнати" із сертифікатами повернулось четверо і вийшли на вулицю. Перед тим як прослухати гімн, до зали ввійшов Тіну із своїм заступником. Привітався, проголосив промову, послухали гімн.. і тут почалося. Тіну просив перед присягою представлятись. Першого хлопця, який взяв мікрофон Тіну спитав "Що я сказав зробити спочатку?" (або щось подібне). У відповідь - тишина. "Знаєте мову?" - "Так, але хвилююсь, Повторіть". Тіну повторяє - тишина - паспорт. Наступний "Що я запитав?" - відповідь невпопад - паспорт. Наступний "Чому я забрав паспорт?" - невпопад - паспорт. І тому подібне. Таким чином ще 30 чол із лівого ряду випали. Аж поки люди не почали відповідати, половина лівого ряду була без паспортів. Ось чому мені здається, що посадка має значення. Далі, задовольнившись цим, Тіну більше не задавав питання і вже нікого не виганяли.
Моя думка. Охоронець жартує, веде діалог на побутові теми,- не носію, важко зорієнтуватись. Посадка в лівий ряд - не вирок, але будьте готові до особливої уваги. Вчіться відповідати на питання Що я сказав?, Що я зробив? Чому? В другому заході було запитання: Яка тварина вам подобається? Чому?
Будьте готові до самих несподіваних запитань.
Моя порада. Дома вчіться розмовляти, будувати речення на побутові теми. Нехай граматично не вірно, але коли ви розумієте запитання і відповідаєте "Я є пішов завтра" то це краще, ніж мовчати. Бути, як можливо, спокійним і охайно вбраним.
Ми з дружиною обоє здали. Приїхали автобусами своїм ходом ще в суботу, відпочивали, гуляли містом, шопінг, намагались не думати про присягу. Хостел в тому ж будинку, що і ANC. Кого цікавлять подробиці приїзду і проживання відповім із задоволенням.
Цікавлять подробиці проживання...
Ответить