BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

b00b00m
Новачок
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 25 мар 2017, 16:01
Благодарил (а): 2 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение b00b00m » 08 апр 2017, 15:44

Igor ANT писал(а):що за ОРДЕН?
Документ, який дає право на призначення присяги!

qetu
Зацікавлений
Сообщения: 76
Зарегистрирован: 04 фев 2016, 20:34
Благодарил (а): 6 раз
Поблагодарили: 9 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение qetu » 08 апр 2017, 17:39

Ordin-це наказ,приказ

Igor ANT
Зацікавлений
Сообщения: 50
Зарегистрирован: 15 мар 2017, 11:58
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Igor ANT » 08 апр 2017, 19:39

не знаю. Я подавав доки 3 квітня, мені дали папірчик з датою 1 вересня 2017. Розумію що це не орден цей чи що...але таке от є...

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Iren1989 » 08 апр 2017, 20:42

Romochkafly писал(а):Доброго дня всім. Розповім те, що чула від людей, які були в кабінеті п. Тіну цього вівторка. Він тримав у руці писанку та запитував -що це таке? Що я тримаю у руці? . Також було питання- що таке "Пасха", ваш улюблений фільм, головний герой фільму, чому вам подабається цей фільм, який румунський фільм ви бачили, про що він був та де ви зараз знаходитеся. Інформація із розповідей знайомих. Сподіваюся, що буде корисна.
Дякуєм. Будь - яка інформація про присяги, навіть найменша, зараз важлива))

Відправлено через 9 хвилини 28 секунди:
b00b00m писал(а):Усім привіт. Сьогодні спілкувався. З посередником (провірений чувак)
Сказав що ОРДЕН буде після 8 місяців, від отрмання ДОСАРУ.
Потім разом з орденом, виходить документ на присягу(це ще плюс 2-3 місяці)
(І сказав що не потрібно буде їхати у Київське консульство для призначення дати присяги (бо в мене прописка Тернопільська)
Ну тобто за рік часу від подання документів до присяги.
Робить все через Сучаву і Бухарест.

це все реально, чи фантастика?
цікавить ваша думка.

наперед вдячний))
Розкажу зі свого досвіду.Я теж з тернопільською пропискою, до речі. Українці виходять в приказ десь в районі 1 року (плюс, мінус декілька місяців). Я чекала 1 рік та 1,5 місяця.

Записуватись на присягу в нашому випадку потрібно через Київське посольство, якщо подавались з проживанням в Україні або закордоном. Оскільки черги на присягу зараз великі, записують через посольства не так і швидко. Не через 2-3 місяці, а десь до півроку часу. Я записувалась в березні в Києві, поставили присягу на вересень.
Через адвоката дата присяги буде швидше, як мені казали до 4-х місяців, але такий варіант можливий, якщо досар подавався з проживанням в Румунії.
В цілому зараз, від подачі до присяги, проходить більше ніж рік. На все про все виходить коло 2 років, ну це вже коли завітний паспорт буде в руках))
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

Tanya2703
Новачок
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 01 апр 2017, 00:49
Поблагодарили: 6 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Tanya2703 » 09 апр 2017, 00:12

Всім, привіт, хтось раніше писав про присягу 25 квітня хто збирається іхати раніше що можна якось згрупуватись або просто поспілкуватись, відгукніться☺ чернівці

Відправлено через 24 секунди:
Всім, привіт, хтось раніше писав про присягу 25 квітня хто збирається іхати раніше що можна якось згрупуватись або просто поспілкуватись, відгукніться☺ чернівці

IraAs
Новачок
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 02 апр 2017, 11:08
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение IraAs » 09 апр 2017, 09:58

Доброе утро,форумчане, всех с праздником. Очень интересует информация о детях которые не вписаны в сертификат, если один из родителей румын. Просьба откликнуться всех знающих.

юстина
Активіст
Сообщения: 334
Зарегистрирован: 19 окт 2016, 11:22
Благодарил (а): 49 раз
Поблагодарили: 119 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение юстина » 09 апр 2017, 10:08

IraAs писал(а):Доброе утро,форумчане, всех с праздником. Очень интересует информация о детях которые не вписаны в сертификат, если один из родителей румын. Просьба откликнуться всех знающих.
Ещё никто ничего не знает. Но все ждут, что ситуация изменится. Я тоже жду((( надеюсь, дождемся.

Vio
Новачок
Сообщения: 23
Зарегистрирован: 26 окт 2016, 15:56
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Vio » 09 апр 2017, 13:48

юстина писал(а):
IraAs писал(а):Доброе утро,форумчане, всех с праздником. Очень интересует информация о детях которые не вписаны в сертификат, если один из родителей румын. Просьба откликнуться всех знающих.
Ещё никто ничего не знает. Но все ждут, что ситуация изменится. Я тоже жду((( надеюсь, дождемся.
http://europa.eu/youreurope/citizens/re ... dex_ro.htm


Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk

гражданин
Зацікавлений
Сообщения: 61
Зарегистрирован: 02 ноя 2015, 02:05
Благодарил (а): 9 раз
Поблагодарили: 9 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение гражданин » 09 апр 2017, 15:21

юстина писал(а):
IraAs писал(а):Доброе утро,форумчане, всех с праздником. Очень интересует информация о детях которые не вписаны в сертификат, если один из родителей румын. Просьба откликнуться всех знающих.
Ещё никто ничего не знает. Но все ждут, что ситуация изменится. Я тоже жду((( надеюсь, дождемся.
Никогда бы не подумал, но тоже интересует этот вопрос

Оленька
Новачок
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 11 мар 2017, 15:54
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Оленька » 09 апр 2017, 16:03

Подскажите кто знает перевозчика из одессы на бухарест

Отправлено спустя 5 минут 20 секунд:
Iren1989 писал(а):
Romochkafly писал(а):Доброго дня всім. Розповім те, що чула від людей, які були в кабінеті п. Тіну цього вівторка. Він тримав у руці писанку та запитував -що це таке? Що я тримаю у руці? . Також було питання- що таке "Пасха", ваш улюблений фільм, головний герой фільму, чому вам подабається цей фільм, який румунський фільм ви бачили, про що він був та де ви зараз знаходитеся. Інформація із розповідей знайомих. Сподіваюся, що буде корисна.
Дякуєм. Будь - яка інформація про присяги, навіть найменша, зараз важлива))

Відправлено через 9 хвилини 28 секунди:
b00b00m писал(а):Усім привіт. Сьогодні спілкувався. З посередником (провірений чувак)
Сказав що ОРДЕН буде після 8 місяців, від отрмання ДОСАРУ.
Потім разом з орденом, виходить документ на присягу(це ще плюс 2-3 місяці)
(І сказав що не потрібно буде їхати у Київське консульство для призначення дати присяги (бо в мене прописка Тернопільська)
Ну тобто за рік часу від подання документів до присяги.
Робить все через Сучаву і Бухарест.

це все реально, чи фантастика?
цікавить ваша думка.

наперед вдячний))
Розкажу зі свого досвіду.Я теж з тернопільською пропискою, до речі. Українці виходять в приказ десь в районі 1 року (плюс, мінус декілька місяців). Я чекала 1 рік та 1,5 місяця.

Записуватись на присягу в нашому випадку потрібно через Київське посольство, якщо подавались з проживанням в Україні або закордоном. Оскільки черги на присягу зараз великі, записують через посольства не так і швидко. Не через 2-3 місяці, а десь до півроку часу. Я записувалась в березні в Києві, поставили присягу на вересень.
Через адвоката дата присяги буде швидше, як мені казали до 4-х місяців, але такий варіант можливий, якщо досар подавався з проживанням в Румунії.
В цілому зараз, від подачі до присяги, проходить більше ніж рік. На все про все виходить коло 2 років, ну це вже коли завітний паспорт буде в руках))
как ответить на вопрос где мы сейчас находимся?
Ответить