BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Junario
Новачок
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 30 мар 2016, 23:50

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Junario » 12 апр 2017, 22:58

ВСім привіт сьогодні получив листа з АNC но нерозумію там нічого транслейтор тоже не допомагає. Хто може підкажіть .
Bună ziua,
Ca urmare a petiției dumneavoastră, adresată Autorităţii Naţionale pentru Cetăţenie vă comunicăm următoarele:
In vederea soluționării cererii dvs. de redobândire a cetățeniei române, este necesar să transmiteți cu celeritate actele solicitate prin adresa nr. 18ххх/ANC/2016, pe care o anexăm în copie.
Cu stimă,
Autoritatea Națională pentru Cetățenie
І прийшов ще документ у цьому листі .

In vederea solutionariii dvs. de redobandire a catetenei romana - dosar nr. 41ххх este necasar ca, plana la data de 30. 01 201х sa completati dosarul cu urmatoarele acte:
-certificatul dvs. de nastere cu prenumele correct, Імя -copie leglizata. In certificatul depus este mentionat prenumele ххххххххх.
in cazul in care nu veti da curs acestei solicitari, solicitarea dvs, de acordare a catatenie romana va fi respinsa ca nesustinuta.
Аctele pe care le veti depune, insotite de o copie prezentului document, pot fi trimise prin scrisoare recomendata cu confirmare de primire la adresa ANC bucurest, sau pot fi depuse la sediul indicat mai sus, personal in timpul programului de lucre cu publicul, in fiecare zi de luni si miercuri , intre orale 9=16 sau avocat cu procura notariala speciala, in ziele de marti si joi intre orele 9-16.

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Iren1989 » 12 апр 2017, 23:06

Junario писал(а):ВСім привіт сьогодні получив листа з АNC но нерозумію там нічого транслейтор тоже не допомагає. Хто може підкажіть .
Bună ziua,
Ca urmare a petiției dumneavoastră, adresată Autorităţii Naţionale pentru Cetăţenie vă comunicăm următoarele:
In vederea soluționării cererii dvs. de redobândire a cetățeniei române, este necesar să transmiteți cu celeritate actele solicitate prin adresa nr. 18ххх/ANC/2016, pe care o anexăm în copie.
Cu stimă,
Autoritatea Națională pentru Cetățenie
І прийшов ще документ у цьому листі .

In vederea solutionariii dvs. de redobandire a catetenei romana - dosar nr. 41ххх este necasar ca, plana la data de 30. 01 201х sa completati dosarul cu urmatoarele acte:
-certificatul dvs. de nastere cu prenumele correct, Імя -copie leglizata. In certificatul depus este mentionat prenumele ххххххххх.
in cazul in care nu veti da curs acestei solicitari, solicitarea dvs, de acordare a catatenie romana va fi respinsa ca nesustinuta.
Аctele pe care le veti depune, insotite de o copie prezentului document, pot fi trimise prin scrisoare recomendata cu confirmare de primire la adresa ANC bucurest, sau pot fi depuse la sediul indicat mai sus, personal in timpul programului de lucre cu publicul, in fiecare zi de luni si miercuri , intre orale 9=16 sau avocat cu procura notariala speciala, in ziele de marti si joi intre orele 9-16.
Коротко -

Вам потрібно доповнити досар
-своїм свідоцтвом про народження з правильно написаним ім'ям (засвідчена нотаріусом копія). Там якась проблема з вашим іменем в свідоцтві.

Відіслати бажано до АНЧ рекомендованим листом, також можна через адвоката
Последний раз редактировалось Iren1989 12 апр 2017, 23:12, всего редактировалось 1 раз.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

Junario
Новачок
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 30 мар 2016, 23:50

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Junario » 12 апр 2017, 23:11

З того, що я розумію, коротко -

Вам потрібно доповнити досар до 30.01.201x
-своїм свідоцтвом про народження з правильно написаним ім'ям + засвідчена нотаріусом копія. Там якась проблема з вашим іменем в свідоцтві.

Відіслати бажано до АНЧ рекомендованим листом або по адвокат може віддати по довіреності.[/quote]
Ця дата в мене вже пройшла пів року тому. Я писав їм листи там приходила стандартна відповідь. Писав приблизно кожного місяця. А така відповідь прийшла тільки сьогодні.

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Iren1989 » 12 апр 2017, 23:14

Junario писал(а):З того, що я розумію, коротко -

Вам потрібно доповнити досар до 30.01.201x
-своїм свідоцтвом про народження з правильно написаним ім'ям + засвідчена нотаріусом копія. Там якась проблема з вашим іменем в свідоцтві.

Відіслати бажано до АНЧ рекомендованим листом або по адвокат може віддати по довіреності.
Ця дата в мене вже пройшла пів року тому. Я писав їм листи там приходила стандартна відповідь. Писав приблизно кожного місяця. А така відповідь прийшла тільки сьогодні.[/quote]

Як півроку ...

30.01.201x було недавно, пару місяців тому назад. Там навіть не до, а здається, станом на 30.01.201x. Тут може нехай прояснить ще хтось, бо точно не впевнена. В будь - якому випадку вам потрібно послати їм завірену нотаріусом копію свідоцтва про народження.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

Junario
Новачок
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 30 мар 2016, 23:50

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Junario » 12 апр 2017, 23:22

Iren1989 писал(а):
Junario писал(а):З того, що я розумію, коротко -

Вам потрібно доповнити досар до 30.01.201x
-своїм свідоцтвом про народження з правильно написаним ім'ям + засвідчена нотаріусом копія. Там якась проблема з вашим іменем в свідоцтві.

Відіслати бажано до АНЧ рекомендованим листом або по адвокат може віддати по довіреності.
Ця дата в мене вже пройшла пів року тому. Я писав їм листи там приходила стандартна відповідь. Писав приблизно кожного місяця. А така відповідь прийшла тільки сьогодні.
Як півроку ...

30.01.201x було недавно, пару місяців тому назад. Там навіть не до, а станом на 30.01.201x.[/quote]

Я просто дату коли тут писав то змінив. А так то я вже чекаю 1 рік і 9 місяців) ТАм тепер я так розумію може бути проблема. Так що буду шукати адвоката або когось хто більще розуміється в цьому. А вам дякую за відповідь.

TypucT
Новачок
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 23 фев 2017, 09:11
Поблагодарили: 9 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение TypucT » 12 апр 2017, 23:24

Всім привіт! Багато корисного почерпнув з цього форуму, тому не можу не написати про свою присягу декілька слів.
Присяга 11.04. Запрошення було на 14:00, але я хотів побачити весь спектакль від початку, тому вже в 7:15 стояв під АНЧ. В 7:30-7:45 охоронець почав зачитувати перший список. Називав прізвища голосно і чітко. З першого списку не прийшло 50 чоловік, тому принесли другий список (друга черга) і з нього почали добирати людей.
Близько 11:00 охоронець почав зачитувати людей на другий захід. Спочатку зачитував тих, хто не прийшов з першого списку. Потім тих, кого не було по другому списку. І доокомплектував людьми з третього списку. Саме тому, коли був третій захід, людей було лише 35.
В залі охоронці розсаджували і роздавали листочки з текстом присяги. Чіпіан (молодий охоронець невисокого росту) запитав мене звідки я, чи знаю румунську і скільки вчив мову? На останнє питання відпов "10 років на курсах з репетитором" і відразу усвідомив, що я зморозив. Посміялись з ним. Уточнив, що мав на увазі місяці. В правому ряду практично всі були з Молдови.
Коли всі розсілись, слово взяв великий охоронець (реально великий, бодібілдери з качалок нєрвно комплексують всторонці). Пояснив, що присяга відбувається в декілька етапів: перевірка особи і мінімального знання лімби, гімн і власне, зачитування самої присяги. Ще сказав, що хто не пройде перший етап в доамнів, матиме другий шанс в Шефа і показав пальцем вгору. Добряга.
А потім почалось опитування. По списках доамни викликали до себе по 8-10 чоловік. Старша доамна задавала по 3 питання і того, хто відповідав правильно, відправляла з паспортом на місце. Запитала мене де і скільки часу вчив мову, звідки я та де працюю. Досі не розумію, чому двох людей з молдавськими паспортами вона відправила до Тіну. Молода доамна задавала більше питань, але коли бачила, що людина не знає, повторювала питання і всякими способами намагалась витягнути. Доамни задавали питання не важкі, на прохання повторювали. Молода доамна робила компліменти при нагоді (про одяг, зовнішність, мову), тому потрібно бути готовим до компліментів, якщо ти на них заслуговуєш)).
На наступний етап прийшов заступник Тіну. Всі послухали гімн. Під час зачитування присяги, кожному задавав по декілька неважких питань. Багато людей при цьому не змогли відповісти на елементарні речі: кум ве сімціць, че фачець, спунець китева лукрурь деспре роминія, че перере/імпресій авець деспре роминія, че анотімп єсте акум. При цьому, питання повторював, перефразовував і підводив до правильної відповіді. Вцілому справив приємне враження, на відміну від наших співвітчизників, які викидали собі під стільчики стаканчики і пляшки від води.
А далі отримання сертифіката, "урочисте" підписання журналів і сходи вниз, від яких солодко паморочилось в голові...
ПіСі: вчіть мову і буде вам солодко!
ПіПіСі: був на присязі, а пана Тіну так і не побачив! Ніби весілля було без нареченої)
Последний раз редактировалось TypucT 12 апр 2017, 23:36, всего редактировалось 1 раз.

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Iren1989 » 12 апр 2017, 23:40

Junario писал(а):
Iren1989 писал(а): Ця дата в мене вже пройшла пів року тому. Я писав їм листи там приходила стандартна відповідь. Писав приблизно кожного місяця. А така відповідь прийшла тільки сьогодні.
Як півроку ...

30.01.201x було недавно, пару місяців тому назад. Там навіть не до, а станом на 30.01.201x.
Я просто дату коли тут писав то змінив. А так то я вже чекаю 1 рік і 9 місяців) ТАм тепер я так розумію може бути проблема. Так що буду шукати адвоката або когось хто більще розуміється в цьому. А вам дякую за відповідь.[/quote]

А тоді зрозуміло. Я ж думаю наче від 30.01 ще не так далеко.

О, якщо вже півроку пройшло від вказаної дати.... тоді певно адвокат поможе.
Будь ласка, удачі!

Відправлено через 11 хвилини 40 секунди:
TypucT писал(а):Всім привіт! Багато корисного почерпнув з цього форуму, тому не можу не написати про свою присягу декілька слів.
Присяга 11.04. Запрошення було на 14:00, але я хотів побачити весь спектакль від початку, тому вже в 7:15 стояв під АНЧ. В 7:30-7:45 охоронець почав зачитувати перший список. Називав прізвища голосно і чітко. З першого списку не прийшло 50 чоловік, тому принесли другий список (друга черга) і з нього почали добирати людей.
Близько 11:00 охоронець почав зачитувати людей на другий захід. Спочатку зачитував тих, хто не прийшов з першого списку. Потім тих, кого не було по другому списку. І доокомплектував людьми з третього списку. Саме тому, коли був третій захід, людей було лише 35.
В залі охоронці розсаджували і роздавали листочки з текстом присяги. Чіпіан (молодий охоронець невисокого росту) запитав мене звідки я, чи знаю румунську і скільки вчив мову? На останнє питання відпов "10 років на курсах з репетитором" і відразу усвідомив, що я зморозив. Посміялись з ним. Уточнив, що мав на увазі місяці. В правому ряду практично всі були з Молдови.
Коли всі розсілись, слово взяв великий охоронець (реально великий, бодібілдери з качалок нєрвно комплексують всторонці). Пояснив, що присяга відбувається в декілька етапів: перевірка особи і мінімального знання лімби, гімн і власне, зачитування самої присяги. Ще сказав, що хто не пройде перший етап в доамнів, матиме другий шанс в Шефа і показав пальщем вгору. Добряга.
А потім почалось опитування. По списках доамни викликали до себе по 8-10 чоловік. Старша доамна задавала по 3 питання і того, хто відповідав правильно, відправляла з паспортом на місце. Запитала мене де і скільки часу вчив мову, звідки я та де працюю. Досі не розумію, чому двох людей з молдавськими паспортами вона відправила до Тіну. Молода доамна задавала більше питань, але коли бачила, що людина не знає, повторювала питання і всякими способами намагалась витягнути. Доамни задавали питання не важкі, на прохання повторювали. Молода доамна робила компліменти при нагоді (про одяг, зовнішність, мову), тому потрібно бути готовим до компліментів, якщо ти на них заслуговуєш)).
На наступний етап прийшов заступник Тіну. Всі послухали гімн. Під час зачитування присяги, кожному задавав по декілька неважких питань. Багато людей при цьому не змогли відповісти на елементарні речі: кум ве сімціць, че фачець, спунець китева лукрурь деспре роминія, че перере/імпресій авець деспре роминія, че анотімп єсте акум. При цьому, питання повторював, перефразовував і підводив до правильної відповіді. Вцілому справив приємне враження, на відміну від наших співвітчизників, які викидали собі під стільчики стаканчики і пляшки від води.
А далі отримання сертифіката, "урочисте" підписання журналів і сходи вниз, від яких солодко паморочилось в голові...
ПіСі: вчіть мову і буде вам солодко!
Люди могли бути громадянами Молдови, але не бути етнічними молдованами і знати румунську) Чи то були саме молдавани і ви чули як вони говорили румунською, тоді так це дивно! До речі, закордоном мені зустрілось пару молдован, які говорили суто російською, а румунської не знали. Не знаю, як але і таке буває, мабуть.

Вітаю Вас зі здачею)) Скільки часу вчили...
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

TypucT
Новачок
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 23 фев 2017, 09:11
Поблагодарили: 9 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение TypucT » 12 апр 2017, 23:55

Дякую. Вчив пів року насправді.

Оленька
Новачок
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 11 мар 2017, 15:54
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Оленька » 13 апр 2017, 00:14

Serjmi писал(а):
Оленька писал(а):
не подскажете ли какой интерьер в кабинете у Тину , чтобы мебель выучить
Как я поняла, что есть два стола буквой Г, сзади него шкаф с документами, стены персикового цвета, что-то висит на стене(картина),три стула, и окно есть.
спасибо за ответ. можно ли узнать как называется здание/заведение где мы сдаем присягу?
Аватара пользователя

archibonz
Новачок
Сообщения: 22
Зарегистрирован: 12 апр 2017, 15:54
Благодарил (а): 18 раз
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение archibonz » 13 апр 2017, 00:17

Ana_Crav писал(а): Когда будете заказывать справку то скажите что вам нужна для предъявления в компетентные органы других стран. Эта справка действительна 6 месяцев.
Дякую! А в самій довідці не пишеться куди її видають? Ну я до того, що як там буде написано, що довідка мені для чогось там, а я прийду з нею на подачу документів на громадянство. Чи такого немає?
Ответить