BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?
Аватара пользователя

Володимир М.
Новачок
Сообщения: 9
Зарегистрирован: 28 мар 2017, 18:10
Благодарил (а): 8 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Володимир М. » 13 апр 2017, 17:05

Изображение
Підскажіть, чи можна записатись на подачу документів в Сучаві використовуючи ім'я та фамілію з закордонного паспорту?
Справку про несудимість отримаю через тиждень і само собою ще не готовий переклад...
В пункті Adresa* писати повну адресу з вулицею і номером будинку?

Оленька
Новачок
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 11 мар 2017, 15:54
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Оленька » 13 апр 2017, 17:24

над.37 писал(а):
Оленька писал(а): спасибо за ответ. можно ли узнать как называется здание/заведение где мы сдаем присягу?
Authoritative Nationale Pentium cemeteries Bucuresti
Autoritatii Nationale pentru cetetenie Bucuresti. Первый вариант ошибка компа.

Відправлено через 2 хвилини 59 секунди:
Может быть ответом на вопрос Unde suntem?

Відправлено через 7 хвилини 21 секунди:
TypucT писал(а):Всім привіт! Багато корисного почерпнув з цього форуму, тому не можу не написати про свою присягу декілька слів.
Присяга 11.04. Запрошення було на 14:00, але я хотів побачити весь спектакль від початку, тому вже в 7:15 стояв під АНЧ. В 7:30-7:45 охоронець почав зачитувати перший список. Називав прізвища голосно і чітко. З першого списку не прийшло 50 чоловік, тому принесли другий список (друга черга) і з нього почали добирати людей.
Близько 11:00 охоронець почав зачитувати людей на другий захід. Спочатку зачитував тих, хто не прийшов з першого списку. Потім тих, кого не було по другому списку. І доокомплектував людьми з третього списку. Саме тому, коли був третій захід, людей було лише 35.
В залі охоронці розсаджували і роздавали листочки з текстом присяги. Чіпіан (молодий охоронець невисокого росту) запитав мене звідки я, чи знаю румунську і скільки вчив мову? На останнє питання відпов "10 років на курсах з репетитором" і відразу усвідомив, що я зморозив. Посміялись з ним. Уточнив, що мав на увазі місяці. В правому ряду практично всі були з Молдови.
Коли всі розсілись, слово взяв великий охоронець (реально великий, бодібілдери з качалок нєрвно комплексують всторонці). Пояснив, що присяга відбувається в декілька етапів: перевірка особи і мінімального знання лімби, гімн і власне, зачитування самої присяги. Ще сказав, що хто не пройде перший етап в доамнів, матиме другий шанс в Шефа і показав пальцем вгору. Добряга.
А потім почалось опитування. По списках доамни викликали до себе по 8-10 чоловік. Старша доамна задавала по 3 питання і того, хто відповідав правильно, відправляла з паспортом на місце. Запитала мене де і скільки часу вчив мову, звідки я та де працюю. Досі не розумію, чому двох людей з молдавськими паспортами вона відправила до Тіну. Молода доамна задавала більше питань, але коли бачила, що людина не знає, повторювала питання і всякими способами намагалась витягнути. Доамни задавали питання не важкі, на прохання повторювали. Молода доамна робила компліменти при нагоді (про одяг, зовнішність, мову), тому потрібно бути готовим до компліментів, якщо ти на них заслуговуєш)).
На наступний етап прийшов заступник Тіну. Всі послухали гімн. Під час зачитування присяги, кожному задавав по декілька неважких питань. Багато людей при цьому не змогли відповісти на елементарні речі: кум ве сімціць, че фачець, спунець китева лукрурь деспре роминія, че перере/імпресій авець деспре роминія, че анотімп єсте акум. При цьому, питання повторював, перефразовував і підводив до правильної відповіді. Вцілому справив приємне враження, на відміну від наших співвітчизників, які викидали собі під стільчики стаканчики і пляшки від води.
А далі отримання сертифіката, "урочисте" підписання журналів і сходи вниз, від яких солодко паморочилось в голові...
ПіСі: вчіть мову і буде вам солодко!
ПіПіСі: був на присязі, а пана Тіну так і не побачив! Ніби весілля було без нареченої)
Скажіть будьласка що означає спунець китева лукрурь деспре руминія?
autoritatea nationala pentru cetatenie переводится как национальный орган по вопросам гражданства
Аватара пользователя

panda
Новачок
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 30 мар 2017, 15:03

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение panda » 13 апр 2017, 18:03

Всім доброго дня. Їду на присягу 25.04.2017 на власному авто. На даний час нас є троє людей. Шукаємо ще одну людину, в якої також присяга на 25.04.2017. Плануємо виїжджати з м. Чернівці в неділю ввечері (23.04.2017), щоб в понеділок зранку бути в Бухаресті. Кому цікаво - пишіть в приватні повідомлення або телефонуйте 050*845*94*26
*hi*

Lcd
Новачок
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 23 мар 2017, 21:29
Благодарил (а): 10 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Lcd » 13 апр 2017, 20:22

Підскажіть будьласка :1)сайт для регістрації подачі на Сор у посольстві Чернівців,та чи треба сканувати та відсилати їм скан.переклади.2)що ще потрібо для Сор (дитині 8років),яка записана у сертифікаті жінки.Дякую всім.

Відправлено через 33 хвилини 3 секунди:
alinka123111 писал(а):
IvanRa писал(а):Кому интересно в среду написал в Черновицкое консульство по поводу сор и соб. ответили на следующий день.

Eleonora Moldovan <eleonora.moldovan@mae.ro>
9 лют. (2 дні тому)

Buna ziua!
Documentele necesare pentru inscrierea certificatului de nastere sunt:
1. Certificatul de cetatenie (original si copie simpla)
2. Certificatul de nastere ucrainean – tradus si legalizat in limba romana
3. Pasaport intern ucrainean - tradus si legalizat in limba romana
4. Pasaport extern ucrainean – original si copie simpla
5. Certificatul de casatorie ucrainean - tradus si legalizat in limba romana (daca este cazul)
6. Certificatul de nastere ucrainean (sau romanesc daca exista) al parintilor - traduse si legalizate in limba romana
7. Certificatul de casatorie al parintilor - tradus si legalizat in limba romana
8. Pasaportul intern al parintilor - traduse si legalizate in limba romana (daca acestea nu exista pe motiv de deces, se aduce certificatul de deces - tradus si legalizat)

In plus fata de aceste documente veti semna o declaratie la consulat, la momentul prezentarii pentru depunerea dosarului.
Б
!! Aveti in vedere faptul ca, pentru persoanele nascute inainte de 1980, nu se pot intocmi certificate in regim de urgenta – termenul de intocmirea a unui certificat pentru aceste persoane (nascute inainte de 1980) poate varia intre 40-60 zile lucratoare (2-3 luni).
!! Verificati cu mare atentie traducerile efectuate de catre traducatorii locali (corectitudinea numelor, a datelor de nastere/deces, corectitudinea numelui localitatilor etc – toate acestea trebuie sa fie conforme cu certificatul de cetatenie).

Documentele necesare pentru inscrierea certificatului de casatorie sunt:
1. Certificatul de cetatenie (original si copie simpla)
2. Certificatul de nastere ucrainean al soțului – tradus si legalizat in limba romana
3. Pasaport intern ucrainean - tradus si legalizat in limba romana
4. Pasaport extern ucrainean – original si copie simpla
5. Certificatul de casatorie ucrainean - tradus si legalizat in limba romana (daca este cazul)
6. Certificatul de nastere al sotiei - tradus si legalizat in limba romana
7. Pasaportul intern sotiei - tradus si legalizat in limba romana (daca acestea nu exista pe motiv de deces, se aduce certificatul de deces - tradus si legalizat)

In plus fata de aceste documente veti semna o declaratie la consulat, la momentul prezentarii pentru depunerea dosarului.


Serviciul consular &#238;ncep&#226;nd cu 1 februarie 2017 este gratuit !

Perioada de eliberare de la o saptamană la 4 luni.

Dosarele de inscriere se primesc in fiecare zi de miercuri de la ora 09.00-13.00 la 14.00-16.00.
А если родился после 1980 года можно сделать СОР И СОБ срочно? И сколько это стоит?
Підскажіть будьласка :1)сайт для регістрації подачі на Сор у посольстві Чернівців,та чи треба сканувати та відсилати їм скан.переклади.2)що ще потрібо для Сор (дитині 8років),яка записана у сертифікаті жінки.Дякую всім.

гражданин
Зацікавлений
Сообщения: 61
Зарегистрирован: 02 ноя 2015, 02:05
Благодарил (а): 9 раз
Поблагодарили: 9 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение гражданин » 13 апр 2017, 22:07

Підскажість хто робить сор за 2 неділі і швидкий булентін/загран. Будь-які варіанти, дякую.

TypucT
Новачок
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 23 фев 2017, 09:11
Поблагодарили: 9 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение TypucT » 13 апр 2017, 22:49

nostromo писал(а):
TypucT писал(а):Всім привіт! Багато корисного почерпнув з цього форуму, тому не можу не написати про свою присягу декілька слів.
Присяга 11.04. Запрошення було на 14:00, але я хотів побачити весь спектакль від початку, тому вже в 7:15 стояв під АНЧ. В 7:30-7:45 охоронець почав зачитувати перший список. Називав прізвища голосно і чітко. З першого списку не прийшло 50 чоловік, тому принесли другий список (друга черга) і з нього почали добирати людей.
)
Дякую,друже,за корисну інормацію,-якщо можна уточнити +- скільки взагалі завернули назад приблизно?Невже таки наступило помьякшення, І Тіну попустило? (незнаю на коли переносити присягу-лімба хромає вчити нема коли-жнива на носі)
Не можу сказати скільки людей не здали. Гадаю, що кількість така ж як і на попередніх присягах. Стосовно переносу присяги, не візьмусь нічого радити. Скажу одне: ще не чув на форумі, щоб від лімби в когось мозги поплавились. Я про те, що коли вчиш мову до присяги, то викладайся на повну. Не жалій себе і свого вільного часу, тоді все получиться. Річ не в місяцях чи роках навчання, а в твому бажанні отримати той сертифікат. Взяв м'яч - то п...дяч!

minte
Зацікавлений
Сообщения: 144
Зарегистрирован: 15 фев 2017, 11:55
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 18 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение minte » 14 апр 2017, 10:39

Хто знає, що з видачою СОРів?

Ganzel
Новачок
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 06 ноя 2016, 15:33

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Ganzel » 14 апр 2017, 10:49

Доброго дня всім форумчанам. Потрібна Ваша допомога! Можливо хтось володіє контактами або ж користувався послугами чернівецьких людей (посередників) котрі допомагають з обміном українських водійських прав на румунські... то поділіться будь ласка... Буду дуже вдячний :)
Аватара пользователя

panda
Новачок
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 30 мар 2017, 15:03

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение panda » 14 апр 2017, 11:31

Ganzel писал(а):Доброго дня всім форумчанам. Потрібна Ваша допомога! Можливо хтось володіє контактами або ж користувався послугами чернівецьких людей (посередників) котрі допомагають з обміном українських водійських прав на румунські... то поділіться будь ласка... Буду дуже вдячний :)
Знайомий віддав українскі права 08.2016 для заміни на румунські, на даний час ще не отримав...(
*hi*

minte
Зацікавлений
Сообщения: 144
Зарегистрирован: 15 фев 2017, 11:55
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 18 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение minte » 14 апр 2017, 12:14

panda писал(а):
Ganzel писал(а):Доброго дня всім форумчанам. Потрібна Ваша допомога! Можливо хтось володіє контактами або ж користувався послугами чернівецьких людей (посередників) котрі допомагають з обміном українських водійських прав на румунські... то поділіться будь ласка... Буду дуже вдячний :)
Знайомий віддав українскі права 08.2016 для заміни на румунські, на даний час ще не отримав...(
Мені теж казали десь пів року. На форумі читав що і 9-ь місяців чекали.
Ответить