BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?
Аватара пользователя

Влад Черновцы
Зацікавлений
Сообщения: 106
Зарегистрирован: 27 авг 2016, 23:46
Благодарил (а): 40 раз
Поблагодарили: 23 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Влад Черновцы » 19 апр 2017, 21:51

Valdemar писал(а):Доброго вечора.Підкажіть, будь-ласка, які запитання можуть задавати при записі на присягу в консульстві м.Чернівці ,а також які саме анкети доведеться заповнювати .Наперед вдячний за відповіді.
Приходьте зранку. Консульство відкривається в 8.30. По черзі підходите до домнула на вході. Даєте йому два паспорти і талончик з номером досару. Можна сказати що на веріфікаре. Він перевіряє паспорти і украінський повертає. Каже очікувати біля консульства. Потім піде з паспортами в середину і незабаром винесе і роздасть. Скаже коли прийти до консульства.На талончику з номером досару буде запис дати цього дня. Якщо від подачі документів пройшло менше року -може сказати що ви за рано прийшли. Приходите на назначену дату. Початок процедури повторюється. Потім залишивши телефон біля входу заходите прямо через металошукач і потім направо. Там великий стіл, і з десять стільців. Потрібно всім розсістися на стільці. Робити натовп вам не дозволять. Видають запрошення на журеминтул в першому і в четвертому віконці. Даєте паспорти і номерок досару. Потім вам дають два листочки і показуть де поставити підпис. Укр паспорт забираєте а закордонний ні. Виходите на вулицю. Через хвилин 20 виносять паспорта із запрошеннями і роздають. Успіхів!!!

Valdemar
Новачок
Сообщения: 18
Зарегистрирован: 11 апр 2017, 21:08
Благодарил (а): 12 раз
Поблагодарили: 2 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Valdemar » 19 апр 2017, 21:59

Влад дякую за вичерпну відповідь."Якщо від подачі документів пройшло менше року -може сказати що ви за рано прийшли."--тільки от тут не зовсім зрозуміло.Можливо ви мали на увазі менше місцяця від виходу в приказі ?Поясніть будь-ласка.

Чернівчанка
Новачок
Сообщения: 10
Зарегистрирован: 12 апр 2017, 13:34
Благодарил (а): 3 раза
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Чернівчанка » 19 апр 2017, 22:19

Valdemar писал(а):Доброго вечора.Підкажіть, будь-ласка, які запитання можуть задавати при записі на присягу в консульстві м.Чернівці ,а також які саме анкети доведеться заповнювати .Наперед вдячний за відповіді.
Привіт. Була у вівторок в консульстві м.Черн.
Представник (той що виходить на вулицю до людей) подивився на талончик провірив паспорта укр. і закорд. Запросив в середину там підійшла до віконця, привіталась, дала талон з паспортами потім жіночка дала мені нв підпис два папери поклавши галочки заздалегідь. Я нічого сама не заповнювала. Потім сказали чекати на вулиці. Через 5 хв. Віддали паспорт і документом з датою на присягу. Все!
Аватара пользователя

Влад Черновцы
Зацікавлений
Сообщения: 106
Зарегистрирован: 27 авг 2016, 23:46
Благодарил (а): 40 раз
Поблагодарили: 23 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Влад Черновцы » 19 апр 2017, 22:32

Valdemar писал(а):Влад дякую за вичерпну відповідь."Якщо від подачі документів пройшло менше року -може сказати що ви за рано прийшли."--тільки от тут не зовсім зрозуміло.Можливо ви мали на увазі менше місцяця від виходу в приказі ?Поясніть будь-ласка.
Була на вході розмова при мені з одними людьми. Домнул на вході подивившись на талон досар(подавались в липні 2016) сказав що прийшли рано, не раніше липня починати перевірки. Особисто в мене не хватало декілька днів до року, але мав із собою роздрукований лист з АНЧ про вихід в приказ. Правда запитань до мене не було тож я його і не показував. Від виходу в приказ пройшло три тижні на момент перевірки.

Юта
Новачок
Сообщения: 25
Зарегистрирован: 14 мар 2017, 11:51
Благодарил (а): 10 раз
Поблагодарили: 5 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Юта » 20 апр 2017, 09:20

Добрый день!
Подскажите пожалуйста что на сегодня необходимо с собой иметь при повторной подаче на гражданство в Сучаве.
1)Заявление заверенное с указанием того что уже подавались.
2)справка о несудимости укр + перевод + заверение
3)заверенные переводы мои документов (сор,соб, паспорта укр + загран)
4)заверенные сор и соб родителей
5)заверенные сор и соб бабушек дедушек румынов

Непомню а возможно чтото и поменялось :
нужны ли заверенные переводы паспортов родителей
нужны ли фотографии
рум справку о несудимости вроде отменили
что еще нужно из того что не перечислил выше

спасибо

ledi di
Новачок
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 07 мар 2017, 13:54

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение ledi di » 20 апр 2017, 14:53

Доброго дня, розповім про свою сьогоднішню справу з посольством, якщо зможете якось прокоментувати чи порадити, буду вдячна. Зранку прийшла з папірцем, з яким записувалась в Сучаві на подачу документів і з двома паспортами. Мужчина взяв в мене їх і вийшов хв. через 20, відвів в сторону, запитав чи розумію мову, сказала так, хоч чесно не кажучи не дуже. на листку вже було написано expirat, тобто прострочила... я була трішки шокована, він завів всередину Елеонора дала мені заяву-приклад, я її заповнила, підійшла до неї, вона сказала копію паспорта зроби, я сказала добре і хотіла вийти, цей чоловік при вході перепитав куди я йду, я сказала копію зробити, він перепитав її чи можна щоб зробив він мені всередині, вона дозволила..... перепитав чи написала я номер телефону, я сказала так і показала, що внизу заяви. сказав лареведере і все. Друзі, що робити далі, чекати від них дзвінка чи що? В той момент розгубилась, окрім телефона він нічого не спитав і не сказав чи приходити.... Я розгублена, порадьте що чекати і що робити.

sergey74
Зацікавлений
Сообщения: 144
Зарегистрирован: 18 дек 2016, 10:00
Благодарил (а): 43 раза
Поблагодарили: 53 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение sergey74 » 20 апр 2017, 15:53

Стадиу досар обновили.

Igor ANT
Зацікавлений
Сообщения: 50
Зарегистрирован: 15 мар 2017, 11:58
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Igor ANT » 20 апр 2017, 20:57

Кто подскажет, что означают те графы в стадии досара (в ПДФ файле из ихнего сайта)
1 - это номер, который в бумажке
2 - это дата когда подавались документы..
3 - термин какой то..что это?
4 - тоже не понятно. Расскажите пожалуйста.
Аватара пользователя

albweb
Новачок
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 13 дек 2016, 16:35
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 1 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение albweb » 20 апр 2017, 21:07

Подскажите где на сайте консульства регистрация на подачу документов на СОР?

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Iren1989 » 20 апр 2017, 21:19

Igor ANT писал(а):Кто подскажет, что означают те графы в стадии досара (в ПДФ файле из ихнего сайта)
1 - это номер, который в бумажке
2 - это дата когда подавались документы..
3 - термин какой то..что это?
4 - тоже не понятно. Расскажите пожалуйста.
3. Це дата на яку назначена комісія, грубо кажучи, коли співробітники візьмуть ваші документи в руки, будуть перевіряти чи все ок та чи прийшли всі запити. Але для українців ця дата не є остаточною. Вони ніби й ставлять комісію через 5 міс, як має бути по закону, але в цілому в приказ українці виходять в +- рік

4. Дата та номер приказу.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben
Ответить