BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

mdk
Зацікавлений
Сообщения: 133
Зарегистрирован: 26 янв 2016, 22:55
Благодарил (а): 7 раз
Поблагодарили: 17 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение mdk » 21 апр 2017, 10:32

bravo писал(а):Сімейна пара подавала у 2016 в Сучаві самостійно.Прискорились через адвоката,через 1,5 місяці вних вже присяга.Кому цікаво їхні досари 39711,39718,номер ордіну 301 початок квітня.На сайті АНК жодної інформації по них.Це інформація для скептиків,які стверджували,що мені тупо повезло і що мій адвокат нічого не вартий!
так успокойся ти подав в суд на анк це і э ускорення.це вже давним давно роблять,нічого нового ти не відкрив.

bravo
Зацікавлений
Сообщения: 77
Зарегистрирован: 07 дек 2016, 22:21
Благодарил (а): 59 раз
Поблагодарили: 42 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение bravo » 21 апр 2017, 11:11

mdk писал(а):
bravo писал(а):Сімейна пара подавала у 2016 в Сучаві самостійно.Прискорились через адвоката,через 1,5 місяці вних вже присяга.Кому цікаво їхні досари 39711,39718,номер ордіну 301 початок квітня.На сайті АНК жодної інформації по них.Це інформація для скептиків,які стверджували,що мені тупо повезло і що мій адвокат нічого не вартий!
так успокойся ти подав в суд на анк це і э ускорення.це вже давним давно роблять,нічого нового ти не відкрив.
З тобою вівці не пас.Тикати будеш своїй мамі.Я лише ділюсь інформацією,яка може бути цікава не тільки рєшалам,а ще звичайним форумчанам.Читайте,будь ласка,уважніше і не хаміть! *Slava_Ukraini*

leliks
Зацікавлений
Сообщения: 135
Зарегистрирован: 15 мар 2017, 12:10
Благодарил (а): 33 раза
Поблагодарили: 28 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение leliks » 21 апр 2017, 12:25

bravo писал(а):Сімейна пара подавала у 2016 в Сучаві самостійно.Прискорились через адвоката,через 1,5 місяці вних вже присяга.Кому цікаво їхні досари 39711,39718,номер ордіну 301 початок квітня.На сайті АНК жодної інформації по них.Це інформація для скептиків,які стверджували,що мені тупо повезло і що мій адвокат нічого не вартий!
Уже есть вчера обновили, до этого месяц не обновляли. Ниже по списку вообще никто не вышел, а выше так реденько-реденько
Последний раз редактировалось leliks 21 апр 2017, 13:46, всего редактировалось 1 раз.

musikant
Новачок
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 21 апр 2017, 11:44

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение musikant » 21 апр 2017, 12:31

Я з Чернівців-хто їде на присягу 16 травня-повідомте,будь ласка,поїдемо разом. тел.0958634146

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Iren1989 » 21 апр 2017, 14:00

mdk писал(а):
bravo писал(а):Сімейна пара подавала у 2016 в Сучаві самостійно.Прискорились через адвоката,через 1,5 місяці вних вже присяга.Кому цікаво їхні досари 39711,39718,номер ордіну 301 початок квітня.На сайті АНК жодної інформації по них.Це інформація для скептиків,які стверджували,що мені тупо повезло і що мій адвокат нічого не вартий!
так успокойся ти подав в суд на анк це і э ускорення.це вже давним давно роблять,нічого нового ти не відкрив.
Ясне діло.Не звертайте уваги. Він вже півроку "ненав'язливо" рекламує свого адвоката.Вже напам'ять знаю його історію. Ніяк заспокоїтись не може.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

bravo
Зацікавлений
Сообщения: 77
Зарегистрирован: 07 дек 2016, 22:21
Благодарил (а): 59 раз
Поблагодарили: 42 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение bravo » 21 апр 2017, 14:22

leliks писал(а): Уже есть вчера обновили, до этого месяц не обновляли. Ниже по списку вообще никто не вышел, а выше так реденько-реденько
Спасибо.Высматривал эти досары числа 10 сего м-ца.Думал уже,что будет,как у меня:за неделю до присяги опубликуют :) Сказать как то,что задержки связаны с тем,что якобы все дела проверяются и прозваниваются-не могу.Люди с фотошопными корнями выходят так же туго,как и с настоящими корнями-Никто ничего не проверяет!

Відправлено через 5 хвилини 39 секунди:
Iren1989 писал(а):
mdk писал(а): так успокойся ти подав в суд на анк це і э ускорення.це вже давним давно роблять,нічого нового ти не відкрив.
Ясне діло.Не звертайте уваги. Він вже півроку "ненав'язливо" рекламує свого адвоката.Вже напам'ять знаю його історію. Ніяк заспокоїтись не може.
Iren1989 вы мне предлагаете,что б я вас рекламировал?Ненавязчиво с вашими одесскими учителями,потерявшими хлеб на О сайте?Iren1989 вам вместо я вам пожелаю Удачи.И,пожалуйста,прекратите свои провокации и завуалированно флудить!

shenandriuha
Новачок
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 21 апр 2017, 14:49

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение shenandriuha » 21 апр 2017, 14:55

доброго дня. Намагаюсь заповніті черере на СОР. Зупинивля на тому яку заяву заповняти Cerere pentru Înregistrare naștere чи Cerere pentru Înscriere certificat de naştere
Хто знає? И може видразу хтось напише яку саме заяву треба заповняти на СОБ

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Iren1989 » 21 апр 2017, 15:42

bravo писал(а):
leliks писал(а): Уже есть вчера обновили, до этого месяц не обновляли. Ниже по списку вообще никто не вышел, а выше так реденько-реденько
Спасибо.Высматривал эти досары числа 10 сего м-ца.Думал уже,что будет,как у меня:за неделю до присяги опубликуют :) Сказать как то,что задержки связаны с тем,что якобы все дела проверяются и прозваниваются-не могу.Люди с фотошопными корнями выходят так же туго,как и с настоящими корнями-Никто ничего не проверяет!

Відправлено через 5 хвилини 39 секунди:
Iren1989 писал(а):
Ясне діло.Не звертайте уваги. Він вже півроку "ненав'язливо" рекламує свого адвоката.Вже напам'ять знаю його історію. Ніяк заспокоїтись не може.
Iren1989 вы мне предлагаете,что б я вас рекламировал?Ненавязчиво с вашими одесскими учителями,потерявшими хлеб на О сайте?Iren1989 вам вместо я вам пожелаю Удачи.И,пожалуйста,прекратите свои провокации и завуалированно флудить!
Мене рекламувати? Бракує щось? Ти чого до мене пристав з якимись вчителями, .... зовсім вже поїхав, голова не працює? Почитай історію моїх повідомлень і заспокійся вже. Параноїк, звихнутий на одеському форумі, звідки його гарно виштовхали. Вже тобі тут писали і я ще раз напишу. Заспокійся, до тебе ніхто не звертався. Дитячий лепет..... то я посередник, то я вже в зговорі з одеськими вчителями. Сам не може визначитись, що ще придумати, ще напиши, що я тут агент Тіну)))
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

Mateusz23
Новачок
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 26 май 2016, 17:49
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 5 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Mateusz23 » 21 апр 2017, 21:24

Доброго вечора всім форумчанам ,можливо хтось має якусь інформацію як пройшла останя присяга 18.04 , чи її взагалі не було а то вже майже кінець тижня і ніхто так не відписався ???

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Iren1989 » 21 апр 2017, 21:45

Mateusz23 писал(а):Доброго вечора всім форумчанам ,можливо хтось має якусь інформацію як пройшла останя присяга 18.04 , чи її взагалі не було а то вже майже кінець тижня і ніхто так не відписався ???
Її взагалі не було) Тому й тишина)
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben
Ответить