BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

post.ua
Новачок
Сообщения: 20
Зарегистрирован: 20 июл 2016, 16:32
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 10 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение post.ua » 21 апр 2017, 22:34

Добрий вечір.Шановні форумчани підскажіть будь ласка відносно запису на присягу у Києві. В який день записують?Може хтось був останніми днями або Ваші знайомі і на які дати записують.Я зі Львова,чи можу записатись на присягу в Києві. Дякую всім хто відгукнеться.

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Iren1989 » 22 апр 2017, 00:04

post.ua писал(а):Добрий вечір.Шановні форумчани підскажіть будь ласка відносно запису на присягу у Києві. В який день записують?Може хтось був останніми днями або Ваші знайомі і на які дати записують.Я зі Львова,чи можу записатись на присягу в Києві. Дякую всім хто відгукнеться.
Львів, здається до Чернівецького консулату відноситься. А записуватись можна тільки по прописці.
Пару днів тому назад тут відписувались, що вже на січень в Чернівцях записують.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben
Аватара пользователя

maximus
Зацікавлений
Сообщения: 119
Зарегистрирован: 14 авг 2013, 21:06
Благодарил (а): 21 раз
Поблагодарили: 13 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение maximus » 22 апр 2017, 07:50

В Порубно между украинским КПП и румынским точно нет нейтралки? У меня нет зеленой карты на европу, румыны без нее меня не впустят ведь? И я не смогу развернуться и поехать обратно в Украину?

barta72
Новачок
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 08 мар 2017, 16:24
Благодарил (а): 1 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение barta72 » 22 апр 2017, 09:38

maximus писал(а):В Порубно между украинским КПП и румынским точно нет нейтралки? У меня нет зеленой карты на европу, румыны без нее меня не впустят ведь? И я не смогу развернуться и поехать обратно в Украину?
Там дійсно нейтральної території майже немає. Зелену карту краще придбати на Укр стороні.
Аватара пользователя

Alexey1983
забанений
Сообщения: 218
Зарегистрирован: 31 мар 2016, 14:33
Благодарил (а): 119 раз
Поблагодарили: 98 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Alexey1983 » 22 апр 2017, 13:15

Напишу как я подавал на булетин:)
В 23.00 выехал с Кишинеу с посредником(водитель или решала) называем как угодно)
В 8 утра был уже в Бухаресте, там встретился с женщиной,которая заполнила мне черере на булетин и оформила прописку. Занял очередь и ждал... в основной массе все молдоване и румыны, русскоязычных, был только один парень. Ждал очереди 2 часа. Все как жеке) окошко и доамна) вопросов не задавала. Сказала, когда приняла все доки- заходите, проходите на фото. Я зашёл, сказала присаживаться и смотреть в камеру. Как сфоткала, сказала готово. Я спросил, когда будет готов булетин, говорит, что через 30 рабочих дней с пашапортом получать. Талончик, довада и т.д/ не выдают уже как месяц. Все оформляется в полиции. Такса за булетин в окошко как подаёте, стоит 10 лей Ромынский. Прописка, зависит от посредника.
Сложного ничего нет!!!!
Подчеркну: я прописался в Бухаресте.

post.ua
Новачок
Сообщения: 20
Зарегистрирован: 20 июл 2016, 16:32
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 10 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение post.ua » 22 апр 2017, 13:25

Привіт всім.Де можна взнати відносно розподілу областей України до консульств Румунії для запису на присягу.Потрібна точна інфа щоб даремно не тратити час на поїздки.Я зі Львова.Дякую всім хто відгукнеться .

Ліля
Активіст
Сообщения: 160
Зарегистрирован: 12 окт 2016, 12:31
Благодарил (а): 23 раза
Поблагодарили: 42 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Ліля » 22 апр 2017, 13:50

Львівська область обслуговується у Чернівцях!!! Це точна інформація! До чернів. консульства відносяться Львівська, Івано-Франківська і Чернівецька область.

andrey0
Новачок
Сообщения: 19
Зарегистрирован: 20 янв 2016, 14:57

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение andrey0 » 22 апр 2017, 14:10

Потрібно два місця в авто. з Чернівців до Бухареста 23.04 відповідь в приват ...


Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk

TypucT
Новачок
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 23 фев 2017, 09:11
Поблагодарили: 9 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение TypucT » 22 апр 2017, 14:42

Всім buna ziua! Питання до тих, хто реєструвався для виготовлення СОР через econsulat.ro і завантажував туди скапкопіі необхідних документів, або до тих хто в цьому тямить.
На сайті є exemple video цієї процедури. Показано, що в розділі Atașați documente скапкопіі завантажують в форматі DOC, а не в PDF.
Виходить, що сюди потрібно завантажувати вже в розпізнаному вигляді? Але ж розпізнана сканкопія документа, в якому містяться писані літери, зображення, печатки і підписи (напр. паспорт, сертифікат чи свідоцтво), виглядає м'яко кажучи "нєчєтабільно"... *rules*
Поясніть, як це правильно зробити. Дякую.

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Iren1989 » 22 апр 2017, 15:01

Ліля писал(а):Львівська область обслуговується у Чернівцях!!! Це точна інформація! До чернів. консульства відносяться Львівська, Івано-Франківська і Чернівецька область.
І по ходу ще Вінницька. Я коли в Києві записувалась, чула, як люди говорили, що вінницьких відправляли в Чернівці)
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben
Ответить