BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

OkM
Зацікавлений
Сообщения: 105
Зарегистрирован: 31 май 2017, 12:54
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 25 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение OkM » 13 сен 2018, 14:49

griga писал(а):
13 сен 2018, 14:37

Давайте (хто бажає) спочатку думати, а потім робити. І питання не в грошах за булетін "які в Европі легко заробити за один день" питання у необхідності, відповідальності, обізнаності!
Я ж і кажу: "Не робіть".
Тут не один писав, що питають (у різних, до речі, країнах).
І я нікого не переконую, що потрібен. Навпаки, кажу, що це моя особиста думка (читайте зверху).
А закони змінюються кожного дня.
Мати два громадянства - теж проти правил.
У мене питали, і добре, що той паспорт був у наявності.
А щодо обізнаності, то повірте, що про законодавство, нормативні акти і правила я знаю дуже багато.

Katia86
Новачок
Сообщения: 48
Зарегистрирован: 03 ноя 2017, 22:35
Благодарил (а): 21 раз
Поблагодарили: 5 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Katia86 » 13 сен 2018, 15:07

Доброго дня!
Надумала все таки вїхати по рум заграну в Україну, щоб не було такого типу питань звідки я тут взялась, паспорт нульовий, а летіти хочу з України в Лондон.
Думаю над аглоритмом дій на кордоні. Знайома перетинала кордон з Польщею, нашим укр.загран, полякам рум.загран. Казала, що їх ці паспорти трохи дивують, реагують ніби спокійно, але трохи дивно дивляться.
Думаю їхати на Порубне. Нашим дати наш паспорт, румунам рум, а назад лише рум.
Щось порадите?

romcit
Зацікавлений
Сообщения: 90
Зарегистрирован: 12 май 2017, 22:22
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 7 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение romcit » 13 сен 2018, 16:28

Не підкажете, будь ласка,як румунською буде "вийти в приказ і"?

Ігор1
Новачок
Сообщения: 30
Зарегистрирован: 19 сен 2017, 14:28
Благодарил (а): 13 раз
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Ігор1 » 13 сен 2018, 17:25

Valeriyi писал(а):
12 сен 2018, 18:22
Добрый вечер,подскажите пожалуйста или есть разница в фотографиях на присягу матовая или глянцевая??
Добрый день!
У нас с женой были разные фото на присягу в прошлом году (матовые и глянцевые), все норм. Сейчас не знаю, может что-то изменилось.

Iubesc Romania
Новачок
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 17 ноя 2017, 14:21
Благодарил (а): 8 раз
Поблагодарили: 18 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iubesc Romania » 13 сен 2018, 17:58

romcit писал(а):
13 сен 2018, 16:28
Не підкажете, будь ласка,як румунською буде "вийти в приказ і"?
A fi aprobat prin ordinul.

Aynat
Активіст
Сообщения: 212
Зарегистрирован: 07 апр 2016, 14:56
Благодарил (а): 63 раза
Поблагодарили: 53 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Aynat » 13 сен 2018, 18:01

OkM писал(а):
13 сен 2018, 12:28
oleg30500 писал(а):
13 сен 2018, 11:13


Приєднуюсь до запитання

Отправлено спустя 1 минуту 16 секунд:
А чи можна якось отримати закордонний із пропискою Румунською?

Отправлено спустя 1 минуту 7 секунд:
І чи взагалі бюлетін портрібний для працевлаштування офіційно в Норвегії?
Тисячу разів писали: як кому пощастить. Є люди, які прекрасно без нього обходяться. І скептично коментують тут з приводу тих, хто робить бюлетін. Мені особисто він був вкрай потрібен. Сказали, що без булетіна не візьмуть на роботу. Якби у мене його не було, то, напевно, я б собі цього не пробачила. Багато наших взагалі нелегалами сидять і нічого. То що, тепер всім сидіти нелегалами?
Ви робите документи з якоюсь метою. Можливо, навіть, раніше були за кордоном і знаєте, на що розраховувати, бачили різні ситуації. Отож Вам і вирішувати.

Якщо зараз Вам скажуть: "Не робіть!!!", то Ви не зробите? Чи навпаки?

Я особисто вважаю (і це глибоко моє переконання, на яке не варто звертати увагу), що ніхто не знає, як буде далі. Можливо, той булетін через тиждень стане обов"язковим. І що тоді йти переробляти доки і робити новий загран? Крім того його видають на 10 років, а людям старшого віку (не знаю, з якого) його видають безстроково (на 60 років). Бачила сама на свої очі. При цьому загран поки що - лише на 5. За цей час доведеться робити ще один загран з тими самими митарствами.

І ще одне, якщо Ви робите доки і на дітей, то це важливо, бо вони мають особливість швидко рости, а закони Румунії - швидко міняися. Є прописка у дитини - всі проблеми вирішені. Все життя скільки захоче, навіть, коли стане повнолітнім/-ньою, зможе тисячі разів робити той паспорт, жити, де хоче, у т.ч. в Румунії.

Тому ні в якому разі не робіть булетін, якщо Вас це все не стосується. Це ж зайві витрати, які в Європі можна відробити за один з половиною день.
Вы упустили вопрос уплаты налогов. Домициль ( по румынски- домичилиу) означает еще налоговое резиденство, а не только прописку. Здесь уже была информация о том, что всем имеющим булетин надо в налоговую Румынии подавать ежегодный отчет. Всегда надо было, но только ссейчас ввели штраф за неподачу. Разговаривать можно долго на тему " А ШО тогда делать"??? Но лучше домицили от фонаря не делать. Как аудитор советую. И конечно у кого значительные доходы в европейских странах- советую в хорошей румынской аудиторской фирме взять консультацию по этому поводу. Поскольку в насоящее время внедряется автоматический обмен информацией о доходах между странами и возможны всякие конфузы. В том смысле, что Румыния может при получении такой информации о своем гражданине с Домицилем в Румынии возжелать налоги по Румынскому законодательству.

Ігор1
Новачок
Сообщения: 30
Зарегистрирован: 19 сен 2017, 14:28
Благодарил (а): 13 раз
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Ігор1 » 13 сен 2018, 20:40

Aynat писал(а):
13 сен 2018, 18:01
OkM писал(а):
13 сен 2018, 12:28


Тисячу разів писали: як кому пощастить. Є люди, які прекрасно без нього обходяться. І скептично коментують тут з приводу тих, хто робить бюлетін. Мені особисто він був вкрай потрібен. Сказали, що без булетіна не візьмуть на роботу. Якби у мене його не було, то, напевно, я б собі цього не пробачила. Багато наших взагалі нелегалами сидять і нічого. То що, тепер всім сидіти нелегалами?
Ви робите документи з якоюсь метою. Можливо, навіть, раніше були за кордоном і знаєте, на що розраховувати, бачили різні ситуації. Отож Вам і вирішувати.

Якщо зараз Вам скажуть: "Не робіть!!!", то Ви не зробите? Чи навпаки?

Я особисто вважаю (і це глибоко моє переконання, на яке не варто звертати увагу), що ніхто не знає, як буде далі. Можливо, той булетін через тиждень стане обов"язковим. І що тоді йти переробляти доки і робити новий загран? Крім того його видають на 10 років, а людям старшого віку (не знаю, з якого) його видають безстроково (на 60 років). Бачила сама на свої очі. При цьому загран поки що - лише на 5. За цей час доведеться робити ще один загран з тими самими митарствами.

І ще одне, якщо Ви робите доки і на дітей, то це важливо, бо вони мають особливість швидко рости, а закони Румунії - швидко міняися. Є прописка у дитини - всі проблеми вирішені. Все життя скільки захоче, навіть, коли стане повнолітнім/-ньою, зможе тисячі разів робити той паспорт, жити, де хоче, у т.ч. в Румунії.

Тому ні в якому разі не робіть булетін, якщо Вас це все не стосується. Це ж зайві витрати, які в Європі можна відробити за один з половиною день.
Вы упустили вопрос уплаты налогов. Домициль ( по румынски- домичилиу) означает еще налоговое резиденство, а не только прописку. Здесь уже была информация о том, что всем имеющим булетин надо в налоговую Румынии подавать ежегодный отчет. Всегда надо было, но только ссейчас ввели штраф за неподачу. Разговаривать можно долго на тему " А ШО тогда делать"??? Но лучше домицили от фонаря не делать. Как аудитор советую. И конечно у кого значительные доходы в европейских странах- советую в хорошей румынской аудиторской фирме взять консультацию по этому поводу. Поскольку в насоящее время внедряется автоматический обмен информацией о доходах между странами и возможны всякие конфузы. В том смысле, что Румыния может при получении такой информации о своем гражданине с Домицилем в Румынии возжелать налоги по Румынскому законодательству.
Для інформації, хто не в курсі - закордонний паспорт з кінця липня видається на 10 років. Закон вступив в силу в 20х числах липня.
Перевірено на собі, отримав на початку вересня.

OkM
Зацікавлений
Сообщения: 105
Зарегистрирован: 31 май 2017, 12:54
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 25 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение OkM » 13 сен 2018, 21:57

Обмін інформацією між країнами є у будь-якому випадку, де б ви не були прописані. Чи Вам потрібні права, чи купівля машини, нерухомості... Отримання довідки про несудимість і т.п. Пропишися хоч на Марсі, тебе все одно знайдуть.
Якщо роблять якийсь запит в певну організацію, то за вашою логікою, там мають відповісти, що це не наш громадянин, бо він не має прописки.

oleg30500
Новачок
Сообщения: 41
Зарегистрирован: 20 дек 2017, 13:28
Благодарил (а): 15 раз
Поблагодарили: 2 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение oleg30500 » 13 сен 2018, 22:04

ВНИМАНИЕ: В соответствии с Законом№.248/2005 арт.34, гражданин румынии, который ставит постоянное место жительства за границу, обязан сдать документ, удостоверяющий личность, подтверждающий наличие места жительства в Румынии (удостоверение личности или удостоверение), выданного румынские власти.
Це означає якщо людина проживає та працює, наприклад у Анлії вона ЗОБОВЯЗАНА здати бюлетін!!!

Aynat
Активіст
Сообщения: 212
Зарегистрирован: 07 апр 2016, 14:56
Благодарил (а): 63 раза
Поблагодарили: 53 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Aynat » 13 сен 2018, 22:08

OkM писал(а):
13 сен 2018, 21:57
Обмін інформацією між країнами є у будь-якому випадку, де б ви не були прописані. Чи Вам потрібні права, чи купівля машини, нерухомості... Отримання довідки про несудимість і т.п. Пропишися хоч на Марсі, тебе все одно знайдуть.
Якщо роблять якийсь запит в певну організацію, то за вашою логікою, там мають відповісти, що це не наш громадянин, бо він не має прописки.
Вы путаете гражданство и резидентный статус. Уплата налогов связана именно с резидентным статусом. Обмен есть и сейчас. Но автоматический только сейчас происходит. Там ньюансов очень много.
Ответить