BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Igor ANT
Зацікавлений
Сообщения: 50
Зарегистрирован: 15 мар 2017, 11:58
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Igor ANT » 28 апр 2017, 09:22

Limistra писал(а):Хотів би розповісти трішки про присягу 25 квітня і свою підготовку.

Завжди обдумую все...й цей піарений у всіх напрямках пост, не давав мені спокою. Вирішив все таки написати.
Ви вчили мову....самі 1 рік хоч і халявно...а потім із просто ПРОФІ!:


І так, по-перше - про репетитора. Ми з дружиною займалися (дуже халявно) рік, а як почули з форуму про повернення Тіну, зрозуміли,що потрібно щось міняти, вирішили звязуватись з Людмилою - на форумах про неї тільки самі хороші відгуки. Думав, ну що там так можна хвалити і хвалити? Як кажуть, талант (є така думка) - це 10% від Бога, а решта - тяжка праця. З свого досвіду скажу, що в Людмили є великий дар до навчання інших, але вона працює дуже багато, щоб навчання відповідало всім змінам настроїв в АНК. І тренує вона (як потім виявилося для мене і моєї дружини) саме так, як і потрібно - стресова ситуація, "тупиш" на прості запитання доамн, потім зібравши всі емоції і знання, вириваєш свій Сертифікат в кабінеті заступника.

І ось на запитання що ви тут робите..чи що робите в кабінеті дали відповідь: ла екзамен? Серйозно? Це після року поганого навчання та такого часу із супер вчителем? ЛА ЕКЗАМЄН????

Спитав, що я тут роблю (виглядало, що я роблю конкретно в нього в кабінеті-я сказав "ла екзамєн", він відповідь прийняв).

Я мав підготовку, але, думаю, там більше везіння в мому випадку, і толерантність заступника Тіну.

Я так думаю, що писати про підготовку в такому випадку взагалі не мало сенсу....ла екзамен :))))
Мені нагадало це відеорепортаж, знятий до речі в Молдаві...Що для людей Пасха (Пейсак, Пейсах - по літературному)
І от одній бабі задають питання: Що для вас значить це свято? Вона й відповідає: Ісус Христос!


https://youtu.be/y9sZW76B7hk?t=2m47s - але раджу переглянути увесь репортаж. В ньому показано в повній мірі тих, хто.....увірував :))

adda
Новачок
Сообщения: 45
Зарегистрирован: 28 апр 2017, 09:50
Благодарил (а): 10 раз
Поблагодарили: 30 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение adda » 28 апр 2017, 10:03

Igor ANT, ты вообще нормальный? Ты как пришел на форум,что сюда, что на одесский, то такие тупости пишешь, что на голову не налазит. То дубликат это ничто орал двое суток. А теперь добрался рецензии на отзывы писать.? Человек поделился СВОИМИ впечатлениями о присяге, написал то, что считает нужным. А ты его высмееваешь касательно ла экзамен?? Ты сначала доживи до присяги и сдай ее, а потом умничай. Со стороны ты выглядишь просто необразованым хамлом.

Luk
Новачок
Сообщения: 22
Зарегистрирован: 19 фев 2015, 12:06
Благодарил (а): 11 раз
Поблагодарили: 3 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Luk » 28 апр 2017, 10:38

maximus писал(а):Чем добраться из Черновцов до аэропорта в Сучаве? Быть там нужно в 9 утра.
Автобус, который выезжает из Черновцов в 5 утра в 7-30 примерно уже в Сучаве, а там можно на такси

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Iren1989 » 28 апр 2017, 12:32

Підтримую. Сама не розумію, що я оце тільки прочитала. Люди завжди писали відгуки і майже всі згадують у них про своїх вчителів, щоб подякувати за те, що здали. З іншого боку, з тих переживань не тільки "ла екзамен" можна сказати, а й англійською заговорити)) Було ж таке, що у людей проскакували навіть англійські слова, так хвилювались. Я цього теж боюсь.
Ці рецензії та розбори відгуків людей - щось нове)))
Последний раз редактировалось Гость 28 апр 2017, 20:25, всего редактировалось 1 раз.
Причина: флуд
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

Igor ANT
Зацікавлений
Сообщения: 50
Зарегистрирован: 15 мар 2017, 11:58
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Igor ANT » 28 апр 2017, 12:43

Це ж треба..ті ж "люди" :)))
Якщо ви на стільки тупі, що вважаєте за нормальне, коли людина вчить 1 рік сама, але погано а потім ще й супер викладачем і в самий відповідальний день, котрого чекала 1-1,5 роки на запитання, яке задав зам, задав чітко, роздільно і тд...відповідає: ЛА ЕКЗАМЄН..то я не маю чого добавити. Мабуть людина таки знала лімбу на рівень "плінтуса"...

юстина
Активіст
Сообщения: 334
Зарегистрирован: 19 окт 2016, 11:22
Благодарил (а): 49 раз
Поблагодарили: 119 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение юстина » 28 апр 2017, 12:57

Igor ANT писал(а):Це ж треба..ті ж "люди" :)))
Якщо ви на стільки , що вважаєте за нормальне, коли людина вчить 1 рік сама, але погано а потім ще й супер викладачем і в самий відповідальний день, котрого чекала 1-1,5 роки на запитання, яке задав зам, задав чітко, роздільно і тд...відповідає: ЛА ЕКЗАМЄН..то я не маю чого добавити. Мабуть людина таки знала лімбу на рівень "плінтуса"...
Уж поверьте, вам это кажется! Можно и не такое сказать. Меня на входе охранники спросили, имею ли я фотографии, я показала(одна на одной лежали вырезанные), он мне говорит, что две необходимо, я ему говорю, что здесь 2, но вместо sunt говорю este. Он мне в ответ с улыбкой, мол лучше б разговаривать не мешало б. Я расстроилась невероятно. И только через неделю поняла свою ошибку. Хотя хоть с просонья спроси проспрягаю это глагол. А там выдала((( Так что не судите человека строго. Лучше поблагодарить за то что отписался. Вы теперь во всеоружии туда идете!

Igor ANT
Зацікавлений
Сообщения: 50
Зарегистрирован: 15 мар 2017, 11:58
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Igor ANT » 28 апр 2017, 13:12

Я туди не йду. А як буду йти, то точно не з такими знаннями. Я нікого образити не хотів, я просто констатував факт, що людина була не підготовлена. От і все.
Я не буда хвалитися, але змушений зробити це: Я по одному підручнику вчу мову. Я вже писав на одеському - доб'ю все - то зроблю повний мануал по тому як я вчив, методику і тд. Поки все йде як по маслу. Я не кажу що не буду брати викладача потім...але поки такої потреби, при такому графіку - немає. Так от...навіть у 2й лекції...я вже крізь сон можу відповісти по цьому дієслову. Можливо тому що багато часу приділяю вивченню, стараюся досконально і вчити граматику теж. ПИСАТИ! І мені дуже дивно, що хтось надіється вивчити якісь питання і з цим туди пертися.

На цих обох форумах ( в темах щодо румунського громадянства) "тусуються" одні і ті ж люди. Всього їх (тих хто пише повідомлення, чоловік 30...максимум. Хай добавимо тих що просто читають - чоловік 100 :)) То за 1 день стопяццот раз говориться і товчеться одне й теж...з дня в день:
ВЧІТЬ ЛІМБУ! ВЧІТЬ ЛІМБУ!
Я впевнений, що це вже просто всі знають і мають розуміти - про це писати мабуть не має вже сенсу. Це саме важливе питання і воно номер один!

Краще б більше люди ділилися порадами чи ще чимось, що допоможе іншим вивчити краще, здати, як зробити документи і тд. Фактично це все є, але воно губиться в щоденних коментах, які говорять НІАЧОМ...На одеському форумі цього більше, але там воно присікається модераторами. Тут такого менше. Не знаю чому..люди ж то одні і ті ж сидять..просто ніки інші... :) маскуються мабуть.

Хвилювання? Згоден..могла людина хвилюватися...але все ж таки, це не вписується в рамки того, що юдина вчила.
Надіюся, Юстина, ви мене зрозуміли ;)
До речі - дуже гарне ім'я...якесь таке рідне та аутентичне.

юстина
Активіст
Сообщения: 334
Зарегистрирован: 19 окт 2016, 11:22
Благодарил (а): 49 раз
Поблагодарили: 119 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение юстина » 28 апр 2017, 13:29

Igor ANT писал(а):Я туди не йду. А як буду йти, то точно не з такими знаннями. Я нікого образити не хотів, я просто констатував факт, що людина була не підготовлена. От і все.
Я не буда хвалитися, але змушений зробити це: Я по одному підручнику вчу мову. Я вже писав на одеському - доб'ю все - то зроблю повний мануал по тому як я вчив, методику і тд. Поки все йде як по маслу. Я не кажу що не буду брати викладача потім...але поки такої потреби, при такому графіку - немає. Так от...навіть у 2й лекції...я вже крізь сон можу відповісти по цьому дієслову. Можливо тому що багато часу приділяю вивченню, стараюся досконально і вчити граматику теж. ПИСАТИ! І мені дуже дивно, що хтось надіється вивчити якісь питання і з цим туди пертися.

На цих обох форумах ( в темах щодо румунського громадянства) "тусуються" одні і ті ж люди. Всього їх (тих хто пише повідомлення, чоловік 30...максимум. Хай добавимо тих що просто читають - чоловік 100 :)) То за 1 день стопяццот раз говориться і товчеться одне й теж...з дня в день:
ВЧІТЬ ЛІМБУ! ВЧІТЬ ЛІМБУ!
Я впевнений, що це вже просто всі знають і мають розуміти - про це писати мабуть не має вже сенсу. Це саме важливе питання і воно номер один!

Краще б більше люди ділилися порадами чи ще чимось, що допоможе іншим вивчити краще, здати, як зробити документи і тд. Фактично це все є, але воно губиться в щоденних коментах, які говорять НІАЧОМ...На одеському форумі цього більше, але там воно присікається модераторами. Тут такого менше. Не знаю чому..люди ж то одні і ті ж сидять..просто ніки інші... :) маскуються мабуть.

Хвилювання? Згоден..могла людина хвилюватися...але все ж таки, це не вписується в рамки того, що юдина вчила.
Надіюся, Юстина, ви мене зрозуміли ;)
До речі - дуже гарне ім'я...якесь таке рідне та аутентичне.
Вы знаете, трудно понять какой коммент полезный. Вот мне очень помог коммент о том, где туалет в Анч находится. Хотя вроде к гражданству он и не особо относится, а к сдаче присяге очень и очень, особенно если кофе перед этим выпил. Относительно языка, простите книгу Николая Заияткина " вас невозможно выучить иностранному языку" она бесплатна на его сайте. Все вопросы там полностью раскрыты и озвучены. Лучше никто не напишет. Сразу поймете, где вам в изучении поднажать. Удачи вам не вашей присяге. Не сомневаюсь, что сдадите и продолжите изучать этот чудесный язык, как продолжаю я .

adda
Новачок
Сообщения: 45
Зарегистрирован: 28 апр 2017, 09:50
Благодарил (а): 10 раз
Поблагодарили: 30 раз

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение adda » 28 апр 2017, 13:35

Igor ANT
Во-первых , я тебе написала в первый раз. Просто достало твое "экспертное " мнение по любому вопросу. Твое "хамоватое воспитание"-сначала пишешь, а потом выкручиваешься: меня не так поняли. Ты не адекватен вообще и не объективен априори. Ты ТАМ не был. Ты не чувствовал это колоссальное нервное напряжение. А я там была и сдала. И учила год сама. А потом с учителем. Мне есть с чем сравнить.
Так что, принимайся высмеевать сам себя, поверь , со стороны, ты не паханое поле.

Igor ANT
Зацікавлений
Сообщения: 50
Зарегистрирован: 15 мар 2017, 11:58
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO. Румынское гражданство.Румынский паспорт, Гражданство Румынии

Сообщение Igor ANT » 28 апр 2017, 13:47

Адда...мне показалось или так оно есть: ты зарегана на сайте в 9 50 сегодня. Я написал в 9 22. Это втое второе сообщение, после того как ты начала кидать в меня свое дерьмо.
А не ирена ли ты та что Артем? Или может ты тот самый преподаватель?
9:22 - мое сообшщение
9: 50 - зарегана на сайте и сразу кидает калом в мою сторону.

Совпадение? Не думаю. А-ну брысь отсюда...клон ты вафельный!
Ответить