BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Vlad-tm
Новачок
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 09 июн 2017, 11:34

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Vlad-tm » 09 июн 2017, 11:41

Підкажіть будь-ласка хто може допомогти зробити свідоцтво про народження (СОР), в короткі терміни. Дякую.

сергей 48
Активіст
Сообщения: 391
Зарегистрирован: 02 май 2017, 17:25
Благодарил (а): 57 раз
Поблагодарили: 78 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение сергей 48 » 09 июн 2017, 13:06

у кого присяга 26,09,17 ,может уже надо обьединяться, думать как ехать, и т,д,

oleg672
Новачок
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 20 фев 2016, 14:57
Благодарил (а): 1 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение oleg672 » 09 июн 2017, 14:56

maximus писал(а):Сколько берут таксисты в Сучаве от автовокзала в аэропорт?
Вот тоже интересует, может знает кто? Или есть другие варианты добраться из Черновцов в аэропорт Сучавы.

vityok
Новачок
Сообщения: 44
Зарегистрирован: 11 мар 2016, 16:27
Благодарил (а): 34 раза
Поблагодарили: 26 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение vityok » 09 июн 2017, 15:03

лапушка писал(а):Підкажіть будь ласка контакти перевізників, щоб приїжджали в Бухарест в понеділок, щоб переночувати в готелі.
Якщо з Чернівців то рейсові бусікі з автовокзалу(купити квитки можна через інет або там особисто) або бла - бла - кар шукайте . З тих хто везе на присягу і назад точно жоден не їде за день до присяги.

над.37
Зацікавлений
Сообщения: 52
Зарегистрирован: 15 авг 2016, 10:43
Благодарил (а): 6 раз
Поблагодарили: 12 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение над.37 » 09 июн 2017, 16:22

Як зробити програмування товару в Молдові?

Відправлено через 50 секунди:
Programare dosar

Відправлено через 2 хвилини 4 секунди:
При програмуванні онлайн на подачу досару потрібно відсилати відскановані документи (оригінали)?

bezumen1
Новачок
Сообщения: 9
Зарегистрирован: 26 апр 2017, 14:11
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 2 раза

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение bezumen1 » 10 июн 2017, 09:49

Підскажіть будь-ласка, або виправіть *worthy* (подається новий член родини, і я вже підзабувся, які документи потрібно )
1-ше коліно (батьки):
СОР(батьків)
СОБ (батьків)
СОР(заявника)
Внутрішній та закордонний паспорт
Справка з Укр про несудимість
2довіреності (скиньте будь/ласка їх зміст)

Це все перекласти та нотаріально завірити.
Оскільки заявник носій, то впевнений в сдачі
Присяги, то ПІДСКАЖІТЬ , скільки копій робити кожного документа , щоб вистачило на *весь шлях* ( від подачі до отримання закордонника (5)) *hi*
Аватара пользователя

Nightprince
Новачок
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 26 ноя 2012, 12:37

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Nightprince » 10 июн 2017, 11:42

Iren1989 писал(а): Цікаво, а не в зв'язку з ним, ми тепер конституцію перекладати маємо)
Можна детальніше про це? )

vityok
Новачок
Сообщения: 44
Зарегистрирован: 11 мар 2016, 16:27
Благодарил (а): 34 раза
Поблагодарили: 26 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение vityok » 10 июн 2017, 12:15

Nightprince писал(а):
Iren1989 писал(а): Цікаво, а не в зв'язку з ним, ми тепер конституцію перекладати маємо)
Можна детальніше про це? )
Ну якщо припустити що лист цієї жінки прочитало керівництво АНЧ і по своєму прийняло до уваги то можна звязати його з тим що з"явились переклади паспорту та конституції (серьйозні речі) а неприпустимі для солідних людей при посадах (доторкніться до носа , скажіть як каже свинка) - пропали. Адже по датам співпадає це з"явилось якраз на присягах після листа. А остання присяга вийняток то однозначно рум. свята на які всі були вихідні 4-5 днів.
Звичайно все написане мною то лиш здогадки та припущення - час покаже що там і як , а ми всі надіємся на краще але не забуваєм готуватись до складного.

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 10 июн 2017, 13:02

vityok писал(а):
Nightprince писал(а):
Можна детальніше про це? )
Ну якщо припустити що лист цієї жінки прочитало керівництво АНЧ і по своєму прийняло до уваги то можна звязати його з тим що з"явились переклади паспорту та конституції (серьйозні речі) а неприпустимі для солідних людей при посадах (доторкніться до носа , скажіть як каже свинка) - пропали. Адже по датам співпадає це з"явилось якраз на присягах після листа. А остання присяга вийняток то однозначно рум. свята на які всі були вихідні 4-5 днів.
Звичайно все написане мною то лиш здогадки та припущення - час покаже що там і як , а ми всі надіємся на краще але не забуваєм готуватись до складного.
Саме так я теж думаю. Але поясню ще своїми словами для Nightprince, якщо вже мене спитав.
Мені як і багатьом було незрозуміла ота раптова "манна небесна" з конституцією та перекладами сторінок паспортів. Цього не було навіть в "найкривавіші" часи першого правління Тіну. Мамалиги були, зуби акули були, але конституцій не було. Причому це не якась спонтанна примха на присязі, а сплановане нововведення, адже той текст румунської конституції укр. мовою треба було заздалегідь знайти, роздрукувати на листочках і т.д. Значить, на то була якась вагома причина.
Знову ж таки потім як і багато хто з форуму прочитала листа-звернення до Тіну на фейсбуці і все склалось в картинку. По даті, по логіці.Тіну бачив листа, він активно сидить на тій сторінці, ставлячи лайки та роблячи з неї репости. Тепер носа торкатись, мабуть, не будемо, але перекладати конституцію прийдеться у випадку попадання в чудо-кімнату. Не знаю, як кому, але я особисто про якісь там зуби акули/свині/ могла би викрутитись, бо це питання на логіку, а не перераховування зубів насправді. І до носа торкнутись мені корона би не впала. Ну полюбувались би моїм пірсингом.
А от переклад паспортів та конституції, де нічого не придумаєш, ніяк не викрутишся, не заговориш зуби.... :( І повторю слова Віті, це мої припущення та здогадки. Думаю, наступних пару присяг прояснить ситуацію.
Скоро присяга. Сиджу вчу конституцію, паспорт вже переклала :D
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben
Аватара пользователя

Nightprince
Новачок
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 26 ноя 2012, 12:37

Re: BOBA-PO . Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Nightprince » 10 июн 2017, 13:07

Iren1989 писал(а):
vityok писал(а): Ну якщо припустити що лист цієї жінки прочитало керівництво АНЧ і по своєму прийняло до уваги то можна звязати його з тим що з"явились переклади паспорту та конституції (серьйозні речі) а неприпустимі для солідних людей при посадах (доторкніться до носа , скажіть як каже свинка) - пропали. Адже по датам співпадає це з"явилось якраз на присягах після листа. А остання присяга вийняток то однозначно рум. свята на які всі були вихідні 4-5 днів.
Звичайно все написане мною то лиш здогадки та припущення - час покаже що там і як , а ми всі надіємся на краще але не забуваєм готуватись до складного.
Саме так я теж думаю. Але поясню ще своїми словами для Nightprince, якщо вже мене спитав.
Мені як і багатьом було незрозуміла ота раптова "манна небесна" з конституцією та перекладами сторінок паспортів. Цього не було навіть в "найкривавіші" часи першого правління Тіну. Мамалиги були, зуби акули були, але конституцій не було. Причому це не якась спонтанна примха на присязі, а сплановане нововведення, адже той текст румунської конституції укр. мовою треба було заздалегідь знайти, роздрукувати на листочках і т.д. Значить, на то була якась вагома причина.
Знову ж таки потім як і багато хто з форуму прочитала листа-звернення до Тіну на фейсбуці і все склалось в картинку. По даті, по логіці.Тіну бачив листа, він активно сидить на тій сторінці, ставлячи лайки та роблячи з неї репости. Тепер носа торкатись, мабуть, не будемо, але перекладати конституцію прийдеться у випадку попадання в чудо-кімнату. Не знаю, як кому, але я особисто про якісь там зуби акули/свині/ могла би викрутитись, бо це питання на логіку, а не перераховування зубів насправді. І до носа торкнутись мені корона би не впала. Ну полюбувались би моїм пірсингом.
А от переклад паспортів та конституції, де нічого не придумаєш, ніяк не викрутишся, не заговориш зуби.... :( І повторю слова Віті, це мої припущення та здогадки. Думаю, наступних пару присяг прояснить ситуацію.
Скоро присяга. Сиджу вчу конституцію, паспорт вже переклала :D
Дякую.
Последний раз редактировалось Nightprince 14 июн 2017, 22:34, всего редактировалось 1 раз.
Ответить