BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

Vit-vit
Активіст
Сообщения: 304
Зарегистрирован: 24 дек 2016, 20:37
Благодарил (а): 45 раз
Поблагодарили: 124 раза

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Vit-vit » 03 ноя 2017, 09:50

Noroc писал(а):Привіт, хто знає такий момент? В мене в сертифікаті пише місце народження республіка Дагестан, (Росія не пише,хоча зараз це Росія) посередник каже шо це проблема і такий сертифікат треба переробляти, щоб там писало Росія.... Це просто дурдом для мене :?
Я так собі думаю, у багатьох же людей свідоцтва ссср зразку, і невже то грає якусь роль? Не всі ж народилися в Україні...
В моєму сорі пише Дагестанська республіка радянського союзу. Коли я записувався на присягу в Києві то жіночка теж довго шукала той Дагестан, а потім я сказав шо то Росія і вона сказала добре і знайшла зразу і не було ніяких проблем. Якщо я зараз поїду в Київ здавати на СОР, то в мене справді може бути проблема? І взагалі сказали якщо місце народження не Україна то консульство не прийме..
А як тоді бути, якщо я все таки хочу сам все пройти? Хто шо думає з цього приводу..?[/quote]
Да, действительно не примут, Вам надо подавать документы в стране рождения. Если хотите сами делать, то надо приезжать в Москву и подаваться. Я тут живу давно, если что - пишите в личку, расскажу подробнее. Если в Россию желания ехать нет, то тогда в Румынию по предварительной записи. Но...насколько я понимаю, Вы можете без записи приехать в пятницу податься в Бухаресте.

Отправлено спустя 17 минут 28 секунд:
minte писал(а):Доброї ночі всім. Читаю постійно форум і багато корисної інформації для себе знайшов. Напишу свою історію, що буде корисна. На якомусь форумі читав, чи на цьому або одеському, що в Україні з свідоцтвом іншої країни СОР не можна зробити, або в країні видачі або в Бухаресті. Думаю це правда.
К сожалению это правда, что СОРы можно делать либо в Румынии либо в стране рождения. Когда я давал присягу в консульстве, то ей этот вопрос задавали те, кто был рожден в Молдове, она сказала, что не примет доки у них, потому что правила у них сейчас такие, что где родился там и подаваться надо.

Отправлено спустя 1 минуту 56 секунд:
Vit-vit писал(а):
Noroc писал(а):Привіт, хто знає такий момент? В мене в сертифікаті пише місце народження республіка Дагестан, (Росія не пише,хоча зараз це Росія) посередник каже шо це проблема і такий сертифікат треба переробляти, щоб там писало Росія.... Це просто дурдом для мене :?
Я так собі думаю, у багатьох же людей свідоцтва ссср зразку, і невже то грає якусь роль? Не всі ж народилися в Україні...
В моєму сорі пише Дагестанська республіка радянського союзу. Коли я записувався на присягу в Києві то жіночка теж довго шукала той Дагестан, а потім я сказав шо то Росія і вона сказала добре і знайшла зразу і не було ніяких проблем. Якщо я зараз поїду в Київ здавати на СОР, то в мене справді може бути проблема? І взагалі сказали якщо місце народження не Україна то консульство не прийме..
А як тоді бути, якщо я все таки хочу сам все пройти? Хто шо думає з цього приводу..?
Да, действительно не примут, Вам надо подавать документы в стране рождения. Если хотите сами делать, то надо приезжать в Москву и подаваться. Я тут живу давно, если что - пишите в личку, расскажу подробнее. Если в Россию желания ехать нет, то тогда в Румынию по предварительной записи. Но...насколько я понимаю, Вы можете без записи приехать в пятницу податься в Бухаресте.

Отправлено спустя 17 минут 28 секунд:
minte писал(а):Доброї ночі всім. Читаю постійно форум і багато корисної інформації для себе знайшов. Напишу свою історію, що буде корисна. На якомусь форумі читав, чи на цьому або одеському, що в Україні з свідоцтвом іншої країни СОР не можна зробити, або в країні видачі або в Бухаресті. Думаю це правда.
К сожалению это правда, что СОРы можно делать либо в Румынии либо в стране рождения. Когда я давал присягу в консульстве, то ей, консулу, этот вопрос задавали те, кто был рожден в Молдове, она сказала, что не примет доки у них, потому что правила у них сейчас такие, что где родился там и подаваться надо.

minte
Зацікавлений
Сообщения: 144
Зарегистрирован: 15 фев 2017, 11:55
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 18 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение minte » 03 ноя 2017, 10:13

напишіть в гоогле acte stare civile sector 1 Bucureşti це їхній сайт там знайдете.

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 03 ноя 2017, 12:49

Noroc писал(а):
minte писал(а):Доброї ночі всім. .... Знаю як це не легко робити не знаючи процесу, але все можливо якщо є такий чудовий форум та привітні люди на ньому.

Да, я теж чув і десь читав про 'іншу країну народження', але ж то як мінімум не логічно, бо певно у більшості з нас зелені свідоцтва зразку ссср де пише російською мовою і яка їм різниця там чи в усср народився чи в рсфр, чи в дасср чи там ше десь, якщо це все одно тільки înscriere, тобто видача нового свідоцтва на основі мого старого. І якщо вони вже видали сертифікат, тобто признали мене як свого cetaţeana, то чому далі потрібна та бюрократія? Цікаво а когось реально відфутболили на Бухарест після спроби здачі на сор в консульстві? В Бухарест не наїздишся, шось то все мутно...
Я вам вже якось на це питання відповідала, пишу ще раз - так, були реально такі випадки.
Нашого форумчанина/мого знайомого, з консульства розвернули з документами, тому що він народився в Білорусі.
Свідоцтво йому довелось робити через Бухарест, більш того, він їздив в Білорусь, якщо не помиляюсь, проставляти апостиль.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

leon745
Новачок
Сообщения: 24
Зарегистрирован: 28 янв 2017, 10:08
Благодарил (а): 22 раза
Поблагодарили: 5 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение leon745 » 03 ноя 2017, 13:25

Vit-vit писал(а):
Noroc писал(а):Привіт, хто знає такий момент? В мене в сертифікаті пише місце народження республіка Дагестан, (Росія не пише,хоча зараз це Росія) посередник каже шо це проблема і такий сертифікат треба переробляти, щоб там писало Росія.... Це просто дурдом для мене :?
Я так собі думаю, у багатьох же людей свідоцтва ссср зразку, і невже то грає якусь роль? Не всі ж народилися в Україні...
В моєму сорі пише Дагестанська республіка радянського союзу. Коли я записувався на присягу в Києві то жіночка теж довго шукала той Дагестан, а потім я сказав шо то Росія і вона сказала добре і знайшла зразу і не було ніяких проблем. Якщо я зараз поїду в Київ здавати на СОР, то в мене справді може бути проблема? І взагалі сказали якщо місце народження не Україна то консульство не прийме..
А як тоді бути, якщо я все таки хочу сам все пройти? Хто шо думає з цього приводу..?
Да, действительно не примут, Вам надо подавать документы в стране рождения. Если хотите сами делать, то надо приезжать в Москву и подаваться. Я тут живу давно, если что - пишите в личку, расскажу подробнее. Если в Россию желания ехать нет, то тогда в Румынию по предварительной записи. Но...насколько я понимаю, Вы можете без записи приехать в пятницу податься в Бухаресте.

Отправлено спустя 17 минут 28 секунд:
minte писал(а):Доброї ночі всім. Читаю постійно форум і багато корисної інформації для себе знайшов. Напишу свою історію, що буде корисна. На якомусь форумі читав, чи на цьому або одеському, що в Україні з свідоцтвом іншої країни СОР не можна зробити, або в країні видачі або в Бухаресті. Думаю це правда.
К сожалению это правда, что СОРы можно делать либо в Румынии либо в стране рождения. Когда я давал присягу в консульстве, то ей этот вопрос задавали те, кто был рожден в Молдове, она сказала, что не примет доки у них, потому что правила у них сейчас такие, что где родился там и подаваться надо.

Отправлено спустя 1 минуту 56 секунд:
Vit-vit писал(а):
А як тоді бути, якщо я все таки хочу сам все пройти? Хто шо думає з цього приводу..?
Да, действительно не примут, Вам надо подавать документы в стране рождения. Если хотите сами делать, то надо приезжать в Москву и подаваться. Я тут живу давно, если что - пишите в личку, расскажу подробнее. Если в Россию желания ехать нет, то тогда в Румынию по предварительной записи. Но...насколько я понимаю, Вы можете без записи приехать в пятницу податься в Бухаресте.

Отправлено спустя 17 минут 28 секунд:
minte писал(а):Доброї ночі всім. Читаю постійно форум і багато корисної інформації для себе знайшов. Напишу свою історію, що буде корисна. На якомусь форумі читав, чи на цьому або одеському, що в Україні з свідоцтвом іншої країни СОР не можна зробити, або в країні видачі або в Бухаресті. Думаю це правда.
К сожалению это правда, что СОРы можно делать либо в Румынии либо в стране рождения. Когда я давал присягу в консульстве, то ей, консулу, этот вопрос задавали те, кто был рожден в Молдове, она сказала, что не примет доки у них, потому что правила у них сейчас такие, что где родился там и подаваться надо.[/quote]

А можно подробнее как в пятницу податься в Бухаресте без предварительно записи? Или я неправильно вас поняла?

Vit-vit
Активіст
Сообщения: 304
Зарегистрирован: 24 дек 2016, 20:37
Благодарил (а): 45 раз
Поблагодарили: 124 раза

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Vit-vit » 03 ноя 2017, 14:10

leon745 писал(а): А можно подробнее как в пятницу податься в Бухаресте без предварительно записи? Или я неправильно вас поняла?
Податься на СОР в Бухаресте без записи можно в пятницу с 8-00 до 13-00, подаваться без записи могут все, кто рожден не в Украине или Молдове. Для таких людей, кто рожден в Укр или Молдове, предварительная запись обязательна.
Последний раз редактировалось Vit-vit 03 ноя 2017, 14:32, всего редактировалось 1 раз.

Gnok
Зацікавлений
Сообщения: 66
Зарегистрирован: 09 дек 2016, 12:34
Благодарил (а): 26 раз
Поблагодарили: 31 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Gnok » 03 ноя 2017, 14:30

Olexii писал(а):В переведенных документах все должно быть как в сертификате? Имена и т.д.?Просто в загране я Oleksii а в сертификате Alexei .жена тоже Ganna в паспорте , а там Ana. Кто переводил , просветите . Какие могут быть проблемы с пререводом доков, как лучше делать
У кого ?.
Как в сертификате должно быть. У меня тоже Alexei / Oleksii. Во всех переводах имена фамилии должны чётко совпадать с сертификатами и проблем не будет

Noroc
Новачок
Сообщения: 42
Зарегистрирован: 12 окт 2017, 12:00
Благодарил (а): 14 раз
Поблагодарили: 29 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Noroc » 03 ноя 2017, 15:00

Iren1989 писал(а):
Noroc писал(а):

Да, я теж чув і десь читав про 'іншу країну народження', але ж то як мінімум не логічно, бо певно у більшості з нас зелені свідоцтва зразку ссср де пише російською мовою і яка їм різниця там чи в усср народився чи в рсфр, чи в дасср чи там ше десь, якщо це все одно тільки înscriere, тобто видача нового свідоцтва на основі мого старого. І якщо вони вже видали сертифікат, тобто признали мене як свого cetaţeana, то чому далі потрібна та бюрократія? Цікаво а когось реально відфутболили на Бухарест після спроби здачі на сор в консульстві? В Бухарест не наїздишся, шось то все мутно...
Я вам вже якось на це питання відповідала, пишу ще раз - так, були реально такі випадки.
Нашого форумчанина/мого знайомого, з консульства розвернули з документами, тому що він народився в Білорусі.
Свідоцтво йому довелось робити через Бухарест, більш того, він їздив в Білорусь, якщо не помиляюсь, проставляти апостиль.
Окей, з цим ясно нарешті... А як на рах переробляти сертифікат? Таке може бути? Тоді взагалі повний аут *dash*

Відправлено через 22 хвилини 45 секунди:
Noroc писал(а):
Iren1989 писал(а):
Я вам вже якось на це питання відповідала, пишу ще раз - так, були реально такі випадки.
Нашого форумчанина/мого знайомого, з консульства розвернули з документами, тому що він народився в Білорусі.
Свідоцтво йому довелось робити через Бухарест, більш того, він їздив в Білорусь, якщо не помиляюсь, проставляти апостиль.
Окей, з цим ясно нарешті... А як на рах переробляти сертифікат? Таке може бути? Тоді взагалі повний аут *dash*
А яке то було консульство? Може то все таки більше людський фактор грає роль і якщо консул нормальний то прийме?

Iren1989
Активіст
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 08 апр 2016, 22:33
Благодарил (а): 78 раз
Поблагодарили: 138 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Iren1989 » 03 ноя 2017, 16:59

Noroc писал(а):
Iren1989 писал(а):
Я вам вже якось на це питання відповідала, пишу ще раз - так, були реально такі випадки.
Нашого форумчанина/мого знайомого, з консульства розвернули з документами, тому що він народився в Білорусі.
Свідоцтво йому довелось робити через Бухарест, більш того, він їздив в Білорусь, якщо не помиляюсь, проставляти апостиль.
Окей, з цим ясно нарешті... А як на рах переробляти сертифікат? Таке може бути? Тоді взагалі повний аут *dash*

Відправлено через 22 хвилини 45 секунди:
Noroc писал(а):
Окей, з цим ясно нарешті... А як на рах переробляти сертифікат? Таке може бути? Тоді взагалі повний аут *dash*
А яке то було консульство? Може то все таки більше людський фактор грає роль і якщо консул нормальний то прийме?
Чернівецьке консульство. Це не одиночний випадок, так що швидше всього справа не в людському факторі, а дійсно в країні народження.
Спробуйте подати документи на еконсулаті, вони їх опрацюють і дадуть вам відповідь. Або просто напишіть листа у ваше консульство, опишіть ситуацію, побачите, що вони напишуть. В будь-якому випадку, будете мати інформацію з офіційного джерела для конкретно вашого випадку.
Lieber etwas riskieren, als ewig bereuen, sich nicht getraut zu haben

Тетианна
Зацікавлений
Сообщения: 54
Зарегистрирован: 13 окт 2017, 20:57
Благодарил (а): 11 раз
Поблагодарили: 13 раз
Контактная информация:

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Тетианна » 03 ноя 2017, 18:00

Noroc писал(а):
minte писал(а):Доброї ночі всім. .... Знаю як це не легко робити не знаючи процесу, але все можливо якщо є такий чудовий форум та привітні люди на ньому.

Да, я теж чув і десь читав про 'іншу країну народження', але ж то як мінімум не логічно, бо певно у більшості з нас зелені свідоцтва зразку ссср де пише російською мовою і яка їм різниця там чи в усср народився чи в рсфр, чи в дасср чи там ше десь, якщо це все одно тільки înscriere, тобто видача нового свідоцтва на основі мого старого. І якщо вони вже видали сертифікат, тобто признали мене як свого cetaţeana, то чому далі потрібна та бюрократія? Цікаво а когось реально відфутболили на Бухарест після спроби здачі на сор в консульстві? В Бухарест не наїздишся, шось то все мутно...
Мене чернівецьке відфутболило на Бухарест після подачі черере на сор тому що я розлучена

Painter
Зацікавлений
Сообщения: 54
Зарегистрирован: 10 сен 2016, 10:22
Благодарил (а): 32 раза
Поблагодарили: 14 раз

Re: BOBA-PO. Восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Painter » 03 ноя 2017, 18:13

Добрий вечір, підкажіть:
1. Який пакет документів на дитину на СОР в Київ ?
2. Двоє дітей, пакет для кожного окремий ?
3. Для дитини старше 14 потрібні ще якісь документи, крім ID картки ?
4. Якщо назва вулиці перейменована, скрізь писати нову ?
Ответить