BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Румынское гражданство (ЕС). Паспорт Румынии. Законное Оформление.
Румынский паспорт для украинцев, граждан РФ.
Как получить Румынский паспорт, Гражданство Румынии?

oleg30500
Новачок
Сообщения: 41
Зарегистрирован: 20 дек 2017, 13:28
Благодарил (а): 15 раз
Поблагодарили: 2 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение oleg30500 » 13 сен 2018, 22:12

Aynat писал(а):
13 сен 2018, 22:08
OkM писал(а):
13 сен 2018, 21:57
Обмін інформацією між країнами є у будь-якому випадку, де б ви не були прописані. Чи Вам потрібні права, чи купівля машини, нерухомості... Отримання довідки про несудимість і т.п. Пропишися хоч на Марсі, тебе все одно знайдуть.
Якщо роблять якийсь запит в певну організацію, то за вашою логікою, там мають відповісти, що це не наш громадянин, бо він не має прописки.
Вы путаете гражданство и резидентный статус. Уплата налогов связана именно с резидентным статусом. Обмен есть и сейчас. Но автоматический только сейчас происходит. Там ньюансов очень много.
Розтолкуйте, потрібен бюлетін чи ні. Чи можливо бюлетін потрібний але з припискою де збираєшся жити та працювати?
Завчасно дякую за відповідь

vwbunin
Новачок
Сообщения: 32
Зарегистрирован: 18 янв 2017, 15:51
Благодарил (а): 23 раза
Поблагодарили: 19 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение vwbunin » 13 сен 2018, 22:58

Наскільки я зрозумів, то крім закордонного паспорта, бажано мати ще і ID. І тут, відповідно до того, резидентом якої країни ви являєтесь, таке і ID бажано отримати. Тобто, громадянин Румунії в Британіїї повинен би показати британське ID, в Польщі - польське і т.д. При умові, що ви реєструєтесь як резидент. Це бажано, але влаштовує і румунське. І якщо збираєтесь проживати закордоном, то краще відразу оформити ID тієї країни де збираєтесь проживати. Приблизно так само як із водійськими правами. Чи не так?

красава
Новачок
Сообщения: 35
Зарегистрирован: 29 апр 2017, 08:36
Благодарил (а): 23 раза
Поблагодарили: 19 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение красава » 13 сен 2018, 23:19

Katia86 писал(а):
13 сен 2018, 15:07
Доброго дня!
Надумала все таки вїхати по рум заграну в Україну, щоб не було такого типу питань звідки я тут взялась, паспорт нульовий, а летіти хочу з України в Лондон.
Думаю над аглоритмом дій на кордоні. Знайома перетинала кордон з Польщею, нашим укр.загран, полякам рум.загран. Казала, що їх ці паспорти трохи дивують, реагують ніби спокійно, але трохи дивно дивляться.
Думаю їхати на Порубне. Нашим дати наш паспорт, румунам рум, а назад лише рум.
Щось порадите?
Привіт. Є один НЮАНС. Згідно статті 4 Конституції України, Ви являєтесь гром. України., який повинен виїхати і вїхати по укр.пасі.
Яккщо виїзд на простий пас, ще може пройти, то по біометрії можуть бути проблеми., а тим більше на один і той самий КПП.,
типу, виїхала пані Катя., а через день в"їхала доамна Катя., в цьому випадку готуйтесь відповідати на лишні питання.
У вашому випадку, виїзд і в"їзд робиться на різних КПп., можна й залетіти, але виїзд Тільки на Простий укр.пас.
Але, взагалі алгоритм вже катаний. Нашим - наше., їхнім- їхнє. Я би порадив почитати .... "Двойное гражданство в Украине". Загугліть.
А на рахунок .. паспорт нульовий.., так рум.пас можна і Києві отримати., в посольстві., і шо тоді? Не накручуйте себе. *hi*

Aynat
Активіст
Сообщения: 209
Зарегистрирован: 07 апр 2016, 14:56
Благодарил (а): 61 раз
Поблагодарили: 53 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Aynat » 13 сен 2018, 23:24

oleg30500 писал(а):
13 сен 2018, 22:12
Aynat писал(а):
13 сен 2018, 22:08


Вы путаете гражданство и резидентный статус. Уплата налогов связана именно с резидентным статусом. Обмен есть и сейчас. Но автоматический только сейчас происходит. Там ньюансов очень много.
Розтолкуйте, потрібен бюлетін чи ні. Чи можливо бюлетін потрібний але з припискою де збираєшся жити та працювати?
Завчасно дякую за відповідь
Нужен бюлетин или нет- вам решать исходя из вашей ситуации. Но за последствия налоговые уточните у румынских аудиторов.

OkM
Зацікавлений
Сообщения: 105
Зарегистрирован: 31 май 2017, 12:54
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 25 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение OkM » 14 сен 2018, 02:02

красава писал(а):
13 сен 2018, 23:19

А на рахунок .. паспорт нульовий.., так рум.пас можна і Києві отримати., в посольстві., і шо тоді? Не накручуйте себе. *hi*
Паспорт, який видає посольство своїм громадянам на території іншої країни - це так званий "білий паспорт" (при втраті і т.п.). З ним можна лише повернутися додому і зробити такий, як треба. Тому ті паспорти, що ми беремо у консульствах Румунії, - це стандартний загран, з ним таке пояснення не проконає, ніби-то зробив у консульстві, тому нема штампу.
Це норми міжнародного права. Тут стосовно укр., але то типово для різних країн:
http://uagolos.com/iak-zrobiti-bilii-pa ... -ykrajiny/

Тому у консульстві стандартний загран отримати з такою аргументацією неможливо.

Відправлено через 1 хвилину 34 секунди:
Було б дуже все просто, якби так.

Відправлено через 19 хвилин 17 секунд:
Те саме на рум. сайті
https://www.mae.ro/node/1459

Більш лояльні до своїх громадян посольства США, котрі пропонують і постійний паспорт.

OkM
Зацікавлений
Сообщения: 105
Зарегистрирован: 31 май 2017, 12:54
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 25 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение OkM » 14 сен 2018, 02:45

І про податки.
Цікава стаття. Щоб вас у Румунії оподаткували треба там проживати щонайменше 183 дні поспіль на рік.
Ще й попередження пишуть: щоб вас не оподаткували двічі, забезпечте наявність документів про сплату податків у країні, де ви були резидентом.
https://europa.eu/youreurope/citizens/w ... dex_ro.htm

Якби там всіх оподатковували, там би ніхто не хотів прописуватися. Крім того, на кого наклали штраф за ці роки? Особисто? Не "двоюрідна племінниця тітки мого третього чоловіка", а конкретно.
Тут модно перечити людям, які пишуть з власного досвіду, і лякати тим, чого ніхто не бачив і не чув.

Відправлено через 30 хвилин 36 секунд:
Додаткові джерела

Регулювання податків при подвійному громадянстві (стаття юриста):

Для большинства государств основным критерием, определяющим уровень налогообложения доходов физического лица, является вовсе не гражданство, а количество времени, проведенного им на территории государства в течение налогового периода (года), и его так называемый центр жизненных интересов. Это, как правило, место, с которым у физлица сложились наиболее тесные личные и экономические связи - здесь физлицо занимается своим основным родом деятельности, здесь живут его семья и другие близкие родственники.

Именно эти критерии используются для определения, является физическое лицо налоговым резидентом государства или нет. Критерий гражданства, согласно двусторонним соглашениям об избежании двойного налогообложения, применяется только в случае, если использование описанных выше критериев не дало результата (нельзя достоверно определить постоянное место проживания физлица или где находится центр его жизненных интересов).
Отсутствие такого статуса означает, что государство при определенных условиях может обложить налогом только те доходы, которые были получены из источников в этом государстве.

Тобто, якщо джерело доходу не в Румунії, і ти там не живеш, то хоч з пропискою, а хоч без неї, ніхто з тебе нічого не візьме. Та і як взяти, як тебе там нема. Хіба що шукати через укр.консульство, типу "Ваші нам податок винні".

griga
Новачок
Сообщения: 26
Зарегистрирован: 31 мар 2016, 22:52
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 20 раз

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение griga » 14 сен 2018, 10:32

OkM писал(а):
14 сен 2018, 02:24
красава писал(а):
13 сен 2018, 23:19

А на рахунок .. паспорт нульовий.., так рум.пас можна і Києві отримати., в посольстві., і шо тоді? Не накручуйте себе. *hi*
Паспорт, який видає посольство своїм громадянам на території іншої країни - це так званий "білий паспорт" (при втраті і т.п.). З ним можна лише повернутися додому і зробити такий, як треба. Тому ті паспорти, що ми беремо у консульствах Румунії, - це стандартний загран, з ним таке пояснення не проконає, ніби-то зробив у консульстві, тому нема штампу.
Це норми міжнародного права. Тут стосовно укр., але то типово для різних країн:
http://uagolos.com/iak-zrobiti-bilii-pa ... -ykrajiny/

Тому у консульстві стандартний загран отримати з такою аргументацією неможливо.

Відправлено через 1 хвилину 34 секунди:
Було б дуже все просто, якби так.

Відправлено через 19 хвилин 17 секунд:
Те саме на рум. сайті
https://www.mae.ro/node/1459

Більш лояльні до своїх громадян посольства США, котрі пропонують і постійний паспорт.
З усією повагою до вас, але ви все наплутали і звалили на купу.
Коли людина дотримується закону, то, насправді, все чітко і просто, давайте за порядком:
1) коли громадянин Румунії (з булетіном) закордоном втратив свій паспорт, він має можливість звернутись у консульство і отримати посвідчення для повернення додому (це посвідчення не має ніякого відношення до постійно діючого паспорта, який він втратив).
2) румунський загран (паспорт для зовнішнього користування, поїздок по Европі, вашої ідентифікації закордоном) можна зробити як у Румунії, так і закордоном через звернення у консульство Румуніі. І не важливо де вам його видали - документ має силу, законність, виданий на 10 років (він не білий і не сірий).

А тепер детально про отримання закордонного паспорту у консульстві, хто, де і коли може отримати?
- якщо ви маєте булетін, прописку у Румунії, то такий паспорт ви отримуєте у Румунії! Громадянин Румунії який має булетін і звертається у консульство закордоном, отримає відповідь про те що він має повернутись у Румунію де живе і прописаний, і отримати паспорт там. Ваші доведення що ви живете і прописані в Україні приведуть до того що вам звернуть увагу що румун не може мати дві прописки (в Румунії і ще десь) і тому вам або треба буде здати булетін і обслуговуватися у консульстві за кордоном, або летіти у Румунію і робити всі документи там.
- я громадянка Румунії і України, прописана і проживаю в Україні (маю внутрішній український паспорт, булетіну не маю). Усі документи роблю у консульстві в Києві (Сор, Соб, закордонний паспорт собі, дітям) кожного разу при зверненні у консульство я надаю переклад мого внутрішнього українського паспорта як підтвердження того що я на законних умовах знаходжусь в Україні і маю всі підстави для звернення у консульство.
- через декілька тижнів у мене народиться ще одна дитина, згідно закону я, як громадянка Румунії, яка народила закордоном, за законом Румунії, протягом півроку має звернутись у консульство і зробити дитині Сор, паспорт при потребі. І я знову буду надавати внутрішній український паспорт, як підтвердження того що я маю законні підстави обслуговуватися у консульстві в Україні.

Порядок дій громадянина Румунії при поселенні (реєстрації) закордоном:
- приїзджаєте у країну де плануєте жити довго, постійно, тривалий термін
- отримуєте реєстрацію, посвідку на проживання, інший документ що підтверджує ваш постійний статус в цій країні
-звертаєтесь у консульство Румуніі, стаєте на облік (показавши документи на реєстрацію у цій країні) в такому випадку булетін за законом треба здати
- обслуговуєтесь у консульстві Румунії, робити всі необхідні документи (а не тільки білі і сірі) ☺️

Це ще один важливий момент про те, а навіщо мені в моїм дітям булетін. Ваші діти закордоном або його у консульстві здадуть і будуть обслуговуватися на місці, або полетять в Румунію робити всі документи, наприклад, із Канади 😊
А при перетині кордону не треба лякатись) дивно дивляться? Так робота у прикордонників така)
Да, маю два громадянства, да, маю законні підстави, прописку в Україні і тут живу, да, я отримала свій паспорт і на дітей у консульстві Румунії в Україні, да, раніше ніколи по ним не виїзджала, це наш перший успішний політ (проїзд) усією родиною!!! Головне не порушувати правила перетину кордону України (як би вам не хотілось) - ви маєте в'їхати і заїхати як громадянин України!
Ви маєте на це законне право!!!! Читайте закон, думайте, розбираєтесь, знайте свої права, все дійсно просто!

Kornuta
Активіст
Сообщения: 159
Зарегистрирован: 07 окт 2017, 23:00
Благодарил (а): 58 раз
Поблагодарили: 54 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Kornuta » 14 сен 2018, 11:16

griga писал(а):
14 сен 2018, 10:32
OkM писал(а):
14 сен 2018, 02:24


Паспорт, який видає посольство своїм громадянам на території іншої країни - це так званий "білий паспорт" (при втраті і т.п.). З ним можна лише повернутися додому і зробити такий, як треба. Тому ті паспорти, що ми беремо у консульствах Румунії, - це стандартний загран, з ним таке пояснення не проконає, ніби-то зробив у консульстві, тому нема штампу.
Це норми міжнародного права. Тут стосовно укр., але то типово для різних країн:
http://uagolos.com/iak-zrobiti-bilii-pa ... -ykrajiny/

Тому у консульстві стандартний загран отримати з такою аргументацією неможливо.

Відправлено через 1 хвилину 34 секунди:
Було б дуже все просто, якби так.

Відправлено через 19 хвилин 17 секунд:
Те саме на рум. сайті
https://www.mae.ro/node/1459

Більш лояльні до своїх громадян посольства США, котрі пропонують і постійний паспорт.
З усією повагою до вас, але ви все наплутали і звалили на купу.
Коли людина дотримується закону, то, насправді, все чітко і просто, давайте за порядком:
1) коли громадянин Румунії (з булетіном) закордоном втратив свій паспорт, він має можливість звернутись у консульство і отримати посвідчення для повернення додому (це посвідчення не має ніякого відношення до постійно діючого паспорта, який він втратив).
2) румунський загран (паспорт для зовнішнього користування, поїздок по Европі, вашої ідентифікації закордоном) можна зробити як у Румунії, так і закордоном через звернення у консульство Румуніі. І не важливо де вам його видали - документ має силу, законність, виданий на 10 років (він не білий і не сірий).

А тепер детально про отримання закордонного паспорту у консульстві, хто, де і коли може отримати?
- якщо ви маєте булетін, прописку у Румунії, то такий паспорт ви отримуєте у Румунії! Громадянин Румунії який має булетін і звертається у консульство закордоном, отримає відповідь про те що він має повернутись у Румунію де живе і прописаний, і отримати паспорт там. Ваші доведення що ви живете і прописані в Україні приведуть до того що вам звернуть увагу що румун не може мати дві прописки (в Румунії і ще десь) і тому вам або треба буде здати булетін і обслуговуватися у консульстві за кордоном, або летіти у Румунію і робити всі документи там.
- я громадянка Румунії і України, прописана і проживаю в Україні (маю внутрішній український паспорт, булетіну не маю). Усі документи роблю у консульстві в Києві (Сор, Соб, закордонний паспорт собі, дітям) кожного разу при зверненні у консульство я надаю переклад мого внутрішнього українського паспорта як підтвердження того що я на законних умовах знаходжусь в Україні і маю всі підстави для звернення у консульство.
- через декілька тижнів у мене народиться ще одна дитина, згідно закону я, як громадянка Румунії, яка народила закордоном, за законом Румунії, протягом півроку має звернутись у консульство і зробити дитині Сор, паспорт при потребі. І я знову буду надавати внутрішній український паспорт, як підтвердження того що я маю законні підстави обслуговуватися у консульстві в Україні.

Порядок дій громадянина Румунії при поселенні (реєстрації) закордоном:
- приїзджаєте у країну де плануєте жити довго, постійно, тривалий термін
- отримуєте реєстрацію, посвідку на проживання, інший документ що підтверджує ваш постійний статус в цій країні
-звертаєтесь у консульство Румуніі, стаєте на облік (показавши документи на реєстрацію у цій країні) в такому випадку булетін за законом треба здати
- обслуговуєтесь у консульстві Румунії, робити всі необхідні документи (а не тільки білі і сірі) ☺️

Це ще один важливий момент про те, а навіщо мені в моїм дітям булетін. Ваші діти закордоном або його у консульстві здадуть і будуть обслуговуватися на місці, або полетять в Румунію робити всі документи, наприклад, із Канади 😊
А при перетині кордону не треба лякатись) дивно дивляться? Так робота у прикордонників така)
Да, маю два громадянства, да, маю законні підстави, прописку в Україні і тут живу, да, я отримала свій паспорт і на дітей у консульстві Румунії в Україні, да, раніше ніколи по ним не виїзджала, це наш перший успішний політ (проїзд) усією родиною!!! Головне не порушувати правила перетину кордону України (як би вам не хотілось) - ви маєте в'їхати і заїхати як громадянин України!
Ви маєте на це законне право!!!! Читайте закон, думайте, розбираєтесь, знайте свої права, все дійсно просто!
Люди мають такі властивості,як стадний рефлекс,закони читають,а розшифровки цих самих законів "слухають"......а ще є багато доброзичливих "адвокатів",які раді старатися полякати людей і вивернути всі розшифровки у таке русло,щоб навіяти побільше страху простому люду.....На таких форумах повинно все висвітлюватися-для того і створюються вони,щоб люди,які все пройшли і самолічно "помацали",поділилися своїм досвідом....а тут навпаки не досвід висвітлюють,а те що хтось... десь ...комусь...щось переказав з чужих слів і навіяв страху!!! Респект вам і подяка за те,що не полінувалися і написали все так,як насправді мають бачити люди!

Anns
Новачок
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 01 сен 2017, 13:34
Благодарил (а): 2 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Anns » 14 сен 2018, 11:23

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи може посередник забрати готовий бюлетін чи потрібно особисто забирати? Бюлетін робила в Бухаресті , довіреність на посередника є . Дякую наперед.

Vitalic
Новачок
Сообщения: 31
Зарегистрирован: 25 янв 2018, 20:56
Благодарил (а): 29 раз
Поблагодарили: 4 раза

Re: BOBA-PO.Помощь в восстановление румынского гражданства. Румынское гражданство.Румынский паспорт.

Сообщение Vitalic » 14 сен 2018, 11:30

Anns писал(а):
14 сен 2018, 11:23
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи може посередник забрати готовий бюлетін чи потрібно особисто забирати? Бюлетін робила в Бухаресті , довіреність на посередника є . Дякую наперед.
По дорученню без проблем-350 грн
Ответить